baştan ayağa uvex

Koruyucu baretler

Ödüllü. Güvenli. Konforlu. uvex tarafından sağlanan olağanüstü baş koruması.

Baretler ile koruyucu gözlükleri birlikte kullanmak, özellikle entegre klipsli koruyucu gözlük sistemi olan IES sayesinde çok kolaydır.

Sportif darbeye dayanıklı şapkalarımız, baret takmanın zorunlu olmadığı alanlarda modaya uygun baş koruması sunar.

Koruyucu gözlükler

Benzersiz tasarım, maksimum konfor, olağanüstü koruma: Üstün koruyucu gözlüklerimiz sık sık uluslararası tasarım ve ürün yarışmalarında ödüller kazanır.

Koruyucu gözlükleriniz aslında ne kadar güvenli? Bu video sayesinde öğrenin!

UV koruması nasıl gerçekleşir? Yansımayı önleyen kaplama neden gereklidir? Ormancılık işlerine en uygun lens rengi hangisidir? Uzman blogumuzda bunun gibi soruların yanıtlarını ayrıntılı şekilde açıklıyoruz.

İşitme koruması

Güvenilir işitme korumasının her türlüsü Tek kullanımlık kulak tıkaçlı, kolay görünür ve katlanır şeritli olan mı; yoksa barete uygun olan mı? Seçim sizin.

Ayrıca sizin için mükemmel olan işitme korumasını bulmakta size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kendinize sesin tam olarak ne olduğunu ve ne gibi tehlikeler taşıdığını soruyorsanız yanıtı uzman blogumuzda bulabilirsiniz.

Solunum koruması

uvex silv-Air ailesi, FFP1, FFP2 veya FFP3 koruma sınıflarında çok etkili solunum koruması sunar.

İhtiyacınız olan mükemmel solunum korumasını arıyorsanız uvex solunum koruma danışmanı size yardımcı olabilir.

Parçacık filtreli yüz maskelerinin temel çalışma şekli uvex uzman blogumuzda açıklanmıştır.

Koruyucu kıyafet ve iş kıyafetleri

Ürün sayfalarımızda, şirketinizde kullanılan uvex koruyucu kıyafetlere mükemmel şekilde uyan işlevsel, zarif iş kıyafetleri bulabilirsiniz. Bunlar ayrıca, istek üzerine kişiye göre düzenlenebilir ve logo ya da amblem eklemesi yapılabilir.

Kimyasal maddelerle çalışırken güvenilir koruma arıyorsanız çözümü tek kullanımlık koruyucu tulumlarımızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uçan kıvılcımlara karşı koruma sağlayan koruyucu kıyafetlerimiz metal yapı endüstrisi için üretilmiştir; uvex metal işçiliği profesyonel sistemi hakkında bilgi edinin.

Koruyucu eldivenler

İster mekanik tehlikelere karşı koruma, kimyasal maddelerle çalışırken güvenlik ister kesilmeye karşı koruma olsun; geniş koruyucu eldiven yelpazemiz her uygulama için doğru çözümü içerir.

Lüneburg'daki uvex koruyucu eldiven üretim tesisimizin, Yılın En İyi 100 Yenilikçisi içinde bulunmasından ayrıca gurur duyuyoruz. Bu kısa fakat ilgi çekici film size eldiven üretimimiz hakkında tüm bilgileri sunuyor (İngilizce).

İki ayrı marka olan uvex ve HexArmor® tek bir global görev üstlenmekte: insanları koruma. Artık doğu yarım küredeki (Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Rusya) tüm uvex müşterilerine HexArmor'ın portföyünden özel seçilmiş bir koruyucu eldiven yelpazesi sunuyoruz. HexArmor® koruyucu eldiven yelpazesini www.hexarmor.eu adresinden inceleyin

Koruyucu ayakkabılar

uvex üstün ayak koruması sağlayarak sınırları zorluyor ve yeni teknolojilere öncülük ediyor.

Uzman blogumuz, ergonomiden ESD'ye ve sürdürülebilirlikten antistatiğe çok sayıda ayak koruma konusuyla ilgili bilgiler sunuyor.

uvex 1 sport
Bireysel KKD

uvex'in sunduğu ihtiyaçlarınıza özel olarak oluşturulmuş kişisel koruyucu ekipmanlar şunları içerir:

 bilgisayar gözlüğü ve numaralı koruyucu gözlükleri içeren geniş yelpaze

 bireysel ayak koruması: tabanla kullanıma uygun, ortopedik şekilde uyarlanmış vb.

 özel olarak uyarlanmış ürünler Kulak kanalı otoplastisi

uvex ile güvenilir tavsiyeler

Ekim 2017'deki A+A ile geleceğin kapılarını araladık. Tanıttığımız ve duyurduğumuz yeni ürün bilgilerinin bir özetini burada bulabilirsiniz.
2017 ve 2018 ürün yeniliklerine gidin

Kimyasal maddelerle çalışırken kullanılacak koruyucu eldivenler çok dikkatlice seçilmelidir. Çevrimiçi danışmanımız burada size yardımcı olmaya hazır.
uvex Chemical Expert System'e gidin

Günlük çalışma hayatımızda parlak ışık, yansıtıcı yüzeyler veya değişen ışık koşulları gibi etmenlerin tümü insan gözlerinde ek strese sebep olabilir. uvex CBR65 cam rengi, her koşulda odağınızı korumanıza yardımcı olur.
Yeni can rengimize hemen göz atın

uvex uzman bloğundaki en yeni gönderiler

Daha fazla uvex sosyal medya içeriği

Ortaklar

uvex safety group, IVPS Interessenverbund Persönliche Schutzausrüstung e. V.nin bir üyesidir.