Sanal tur

1000 metre kare eğitim alanıyla uvex academy, aktif ve pratik etkinliklerle iş güvenliğini hayata geçiren uzman eğitim ortağınızdır. Sanal turda bizi takip edin!

Test ve sunum merkezi ekipmanları

Test ve sunum merkezinde en yeni ekipmanlar bulunur. Bu sayede iş güvenliğinin etkileşimli bir deneyime dönüşmesine yardımcı olur: DIN EN ve STANAG'a uygun balistik test ekipmanı, lazer test istasyonu, klima odası ve çok daha fazlası.

Eğitim odaları

Eğitim odaları modern konferans ve seminer ekipmanlarıyla donatılmıştır ve 65 katılımcıya kadar alan sunar. Esnek oda tasarımı odaların farklı şekillerde kullanılabilmesini sağlar: Seminerler, konferanslar, basın etkinlikleri, müşteri etkinlikleri, sempozyumlar gibi her etkinliğe uygundur.

uvex müzesi

Etkileyici müze, 1926 yılından günümüze gelenek ile gelecek, yenilik ve vizyon arasında köprü kurar. Burada, tüm dünyadan uvex ürünleriyle en yüksek seviyede performans sergileyen ve başarılı olan atletler hakkında özel sergilerle 90 yıllık spor ve iş güvenliği geçmişi hayata geçirilir.

uvex academy bistro

uvex academy bistro, insanlara tanışıp rahatlayabilecekleri ve etkinlik sırasındaki tartışmalarını sürdürebilecekleri bir yer sağlar. Seminerler, konferanslar, sempozyumlar ve etkinlikler sırasında bistroda misafirlerimizi çok çeşitli yiyecekler ve sürprizlerle her zaman şımartırız!