uvex 2 trend: güvenlik ve konfor yeniden tanımlandı

Gününüze biraz renk katın: İster toplantı salonunda veya üretim hattında, ister kapalı alanda ya da açık havada; uvex 2 trend koruyucu ayakkabı ürün gamı orta düzey uygulamalar (S1 ila S3) için uygundur ve uygun bir fiyata çok sayıda kanıtlanmış teknoloji içerir. Daha fazla denge sağlayan uvex burkulma önleyici topuk takviyesi bilek burkulmalarını önler. Yüksek kaliteli dış taban malzemeleri, spordan ilham alan tasarım ve göz alıcı renkler, bu ayakkabıyı giyme isteği uyandırır. Sonuç: maksimum konfor ve güvenilir emniyet.

  • Sportif Tasarım: Modern renkler ve uzun, esnek bağcık alanı, uvex 2 trend'e sportif bir görünüm ve yüksek düzeyde kullanıcı benimsemesi sağlar.
     
  • Daha fazla görünürlük: Yansıtıcı elemanlar düşük ışıkta dahi daha fazla görünürlük, dolayısıyla güvenlik sağlar.
     
  • Rahat ayak iklimi: Havalandırmalı, krom içermeyen mikrovelur malzeme uzun süreli kullanımda bile her zaman rahat bir ayak iklimi sağlar.


uvex 2 trend sportlich-modische Arbeitsschuhe
uvex climazone Logo


Die Sohlenmaterialien von Schuhen mit diesem Kennzeichen wurden von der Automobilindustrie entsprechend geprüft und freigegeben.İş yeri güvenliğinde çok amaçlılık:

Dayanıklı maskarata

Saya ve dilde yumuşak dolgunun yanı sıra topuk ve ayak ön bölgesi çevresinde ek darbe sönümleme özelliği, ayakkabının son derece rahat bir şekilde giyilmesini sağlar.

Dayanıklı maskarata

PU maskarata doğrudan ayakkabıya kalıplanmıştır; sayayı güvenilir şekilde korur ve diz çökme sırasında aşınmayı ve yıpranmayı önler (yalnızca belirli modellerde). 

Güvenli kayma direnci

Ergonomik tasarımlı dış taban her yüzeyde optimum tutuş sağlar ve plastikleştirici ile silikon gibi zararlı malzemeler içermez.

1A burkulma önleyici koruma

Yenilikçi uvex burkulma önleyici topuk takviyesi, acı veren bilek burkulmalarını önlemek üzere ayağa ekstra destek sağlar.

uvex 2 trend: bir bakışta ürün gamı