Koruyucu gözlükler ve tam kapalı goggle gözlükler

Hem müşterilerimizin beklentilerini hem de kendi beklentilerimizi karşılamak üzere endüstrideki ve inşaat alanındaki hızlı gelişmelere ayak uydurabilmek için güvenlik, işlevsellik, kalite ve tasarımı bir araya getiren modern göz koruması sunuyoruz.

FILTER

177 Products Ürün ailesi more Renk more Teknolojiler Sertifikalar Ürün tipi Versiyon more Kaplama more cam özellikleri more Cam rengi more UV koruması

Koruyucu gözlük: ek bilgiler

Koruyucu gözlük en önemli ve en hassas duyu organımızı korur: gözlerimiz. Frezeleme makinesinde, laboratuvarda veya UV ışıklı ortamda çalışmalar gibi tüm uygulama alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere koruyucu gözlüklerimizde özel kaplamalar ve uygun cam renkleri kullanıyoruz. Peki ihtiyaçlarınız için doğru seçim olan koruyucu gözlük hangisi? Özellikle görüş düzeltmesinin de gerektiği durumlar neler? Aşağıda uvex'in koruyucu gözlük ürün portföyü hakkında tüm gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Koruyucu gözlük yapılandırıcısı

Burada uvex koruyucu gözlüğünüzü üç basit adımda çevrimiçi olarak yapılandırabilirsiniz:

  1. Gözlük modeli seçin
  2. Renk seçin ve logonuzla kişiselleştirin
  3. Uygun camları seçin

Koruyucu gözlük yapılandırıcısına gidin

Koruyucu gözlük teknolojileri

Kuruluşundan itibaren uvex, hedeflenen kullanıma mükemmel şekilde uyan gözlükler geliştirmede öncü bir uzman olmuştur. Kaplama teknolojimiz uvex'in temel uzmanlık alanlarından birini temsil eder. Hangi kaplamaların kullanıldığını, bunların ne işe yaradığını ve mükemmel cam rengini nasıl seçeceğinizi öğrenin.

Kaplamalar ve cam renklerine gidin 

uvex numaralı koruyucu gözlükler

2014 yılında Allensbach Institute tarafından görüş algıları üzerine yapılan bir gözlük çalışması, yaklaşık her iki Alman'dan birinin göz bozukluğu olduğunu gösteriyor. Bu nedenle göz bozukluğu olan kişilerin numaralı koruyucu gözlük edinmeleri büyük önem taşıyor.

Numaralı koruyucu gözlüklere gidin

Paylaş Yazdır