uvex academy hakkında

uvex academy kişisel koruyucu ekipmanlar (KKD) ve iş güvenliği konularında yetkili eğitimler ve öğrenim kursları sunar. Pratik bilgilere odaklanıyoruz. Eğitmenlerimiz katılımcıların iş güvenliğini etkileşimli şekilde deneyimlemesine yardımcı oluyor.

Güvenlik parmaklarınızın ucunda

Eğitim yöntemimizin esasını uygulamalara odaklanma ve pratik geçerlilik oluşturuyor. Egzersizlerin, olay çalışmalarının, rol yapma çalışmalarının ve testlerin sunum merkezi etkinliklerine tam entegrasyonu yüksek seviyede etkileşimi mümkün kılıyor.

Uzmanlığımız sayesinde şu avantajlardan faydalanırsınız:

  • bilim ve iş alanlarında en iyi konuşmacılar
  • profesyonel, modern öğrenim ve yenilikçilik ortamı
  • uzman bilgilerinin pratik deneyimi
  • iş yeri analizleri ve değerlendirmeleri için danışmanlıklar

VDSI ve VÖSI tarafından tanınma

uvex academy, Alman İş Alanında Güvenlik, Sağlık ve Çevre Koruması (VDSI) ve Avusturya Eğitim Mühendisleri Birliği (VÖSI) tarafından tanınan eğitim seminerleri sunan ilk bağımsız iş güvenliği eğitim kuruluşudur. Seminerler, iş güvenliği yöneticilerinin düzenli eğitimden geçmesi zorunluluğuna sayılan VDSI veya VÖSI puanlarıyla ödüllendirilir.

Tüm etkinlikler, Alman İş Güvenliği Yasası (ASiG) Bölüm 5 (3) ve Avusturya Çalışanları Koruma Yasası (ASchG) Bölüm 83 (8) ile uyumlu şekilde iş güvenliği yöneticilerinin eğitimi için uygundur. Bunlara ek olarak, eğitim ve öğrenim tesisi ISO 9001:2008 kalite yönetimi standardına uygun şekilde sertifikalandırılmıştır.

Size özel tasarlanmış bir semineri kolayca planlayın

Özel eğitim ve öğretim ihtiyaçlarınız mı var? Yoksa sizin için bir çalışan grubunu eğitmemizi ya da şirkete özel konuları bir etkinliğe dahil etmemizi mi istiyorsunuz?

uvex academy her semineri özel şirket semineri olarak da sunar ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun şekilde, istek üzerine çeşitli seminerler ve etkinlikler tasarlar. Konu tasarıma gelince büyük oranda esneklik sunuyoruz:

  • bireysel veya şirkete özel seminer içerikleri
  • özel oda kullanımı, istek üzerine destekleyici program ve tesiste ikram servisi
  • etkinlik başına en fazla 60 kişi, özel fiyatlarda otel rezervasyonları
  • ister Almanca, ister İngilizce bir veya birden fazla gün süren etkinlikler

Nerede olursanız olun her zaman yanınızda

Sunduğumuz özel seminerlerin tümü, istediğiniz mekanda şirket içi seminer olarak da gerçekleştirilebilir. Saat ve tarih üzerinde sizinle anlaşılır.

Size daha ayrıntılı bilgi vermekten mutluluk duyarız; bizimle iletişime geçmeniz yeterli!