Askeri Ürünler – özel kuvvetler için profesyonel göz koruması

uvex apache, özel kuvvetler, müdahale ekipleri, komando grupları ve tüm dünyadan ordular üzerinde çalışılarak bu gruplar için üretilmiş, savaş durumunda belirleyici avantaj sağlayan güvenilir göz koruması sunmaya yönelik bir ürün sistemidir.

uvex apache: ek bilgiler

Göreve özel uvex apache gözlükleri ve modern tasarımlı uvex apache gözlükler en iyi kullanıcı konforunu sunar ve çok dayanıklıdırlar. Sise karşı kalıcı kaplamaları sürekli açık görüş sağlar. Ayrıca kılıf ve turuncu ile gri UV koruyucu yedek lens içeren bir setle birlikte sunulurlar. Numaralı ara parça bu gözlükleri, düzeltici cam kullanan kişiler için uygun hale getirir.

uvex apache klasörünü indirin

uvex apache iki ayrı set sağlayan bir ürün sistemidir: dengeli, geniş görüşlü gözlük ve hafif koruyucu gözlük. apache klasörümüz size bu mükemmel ürünleri ve çeşitli özelliklerini tanıtır.

uvex apache klasörünü indirin

Koruyucu gözlük teknolojileri

Kuruluşundan itibaren uvex, hedeflenen kullanıma mükemmel şekilde uyan gözlükler geliştirmede öncü bir uzman olmuştur. Kaplama teknolojimiz uvex'in temel uzmanlık alanlarından birini temsil eder. Hangi kaplamaların kullanıldığını, bunların ne işe yaradığını ve mükemmel cam rengini nasıl seçeceğinizi öğrenin.

Kaplamalar ve cam renklerine gidin