Solunum koruması

uvex silv-Air solunum koruması ürün yelpazesi, FFP1, FFP2 ve FFP3 koruyucu sınıflarında kullanımı son derece konforlu ve çok etkili yüz maskeleri içerir. Uzun süreli kullanımlarda bile kendinizi katı ve sıvı aerosollere, toza, sise ve dumana karşı koruyun.

Solunum koruması: ek bilgiler

FFP1'den FFP3 maskelere, her uygulama alanı için şunları içeren çözümler sunuyoruz: katlanan maskeler, önceden şekillendirilmiş maskeler, burun klipsli maskeler, metal içermeyen maskeler, tek kullanımlık ve tekrar kullanılabilir maskeler, soğutma havalandırma etkili ve koku filtreli maskeler. En iyi maske işlevi için maskenin yüze doğru şekilde oturduğundan emin olmak çok önemlidir. Kullanılıyorsa koruyucu gözlükle birlikte de yüze uygun şekilde oturmalıdır.

uvex koruyucu gözlüklerle birlikte kullanım

Genellikle hem gözleri hem de solunum yollarını belirli bir seviyeye kadar bir arada korumak gerekir. Böyle durumlarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta maske ile koruyucu gözlüğün uyumlu olması ve tamamen koruma sağlamak üzere birlikte çalışmasıdır.

Birlikte kullanma kılavuzuna gidin

uvex Respiratory Expert System

uvex Respiratory Expert System (URES) solunum korumasında kılavuzunuzdur. Temel bilgilerden faydalı ipuçlarına, yasal gerekliliklere ve standartlara solunum korumasının tüm temel yönlerini ele alır.

uvex Respiratory Expert System'e gidin