Yön tarifi ve konaklama

Seminerlerimizden önce dinlenmenize ve rahatlamanıza yardımcı olmak için seçili otel partnerlerimizden biriyle aranızda iletişim kurmaktan mutluluk duyarız. Bir uvex academy ziyaretçisi olarak vazgeçilmez koşullara sahip konaklama imkanlarına sahipsiniz.

Yön tarifi

Yön tarifi henüz sadece Almanca olarak sunulmaktadır.

uvex academy otel ortakları

Kayıt doğrulamanız sırasında uvex academy'nin indirimli şirket ücretleri ve rezervasyonlar hakkında daha ayrıntılı bilgiler alırsınız. Teklifler ve açıklamalar ilgili otel ortağının koşullarına bağlı olarak değişebilir. Bu servisler uvex academy tarafından sunulmamaktadır.

NH Fürth Nürnberg

NH Fürth Nürnberg, her biri ayrı yaşam ve uyku alanına sahip 118 geniş süite ve güzel bir konaklama geçirmeniz için ihtiyacınız olan diğer tüm imkanlara sahip bir oteldir.

Rezervasyona gidin

Belgeler henüz sadece Almanca olarak sunulmaktadır:

Hotelprospekt NH Fürth/Nürnberg (PDF)
Anfahrtsbeschreibung NH Fürth/Nürnberg (PDF)

Bergström ve Altes Kaufhaus Lüneburg

Lüneburg'un tarihi limandaki benzersiz konumu, konforlu odaları ve harika atmosferi ziyaretinizi unutulmaz bir deneyim haline getirir.

Rezervasyona gidin (PDF)

 

Hotel Mercure Nürnberg West, Fürth

Bu aile dostu otel, Fürth merkezine çok yakındır ve Nürnberg merkezinden yaklaşık 9 km uzaktadır. İş için seyahat edenler veya aileler, 129 aydınlık ve geniş odadan birinde dinlenmenin ve rahatlamanın tadını çıkarabilir.

Rezervasyona gidin

NH Erlangen

NH Erlangen, sekizi premium 138 lüks, konforlu odaya sahip 4 yıldızlı bir oteldir. Modern tasarımı ve sıcak renkleriyle çekici bir ambiyans sunar.

Rezervasyona gidin