Üretim uzmanlığı

Tüm alanlarda üretim uzmanlığıyla baştan ayağa kişisel koruyucu ekipmanlar sunuyor ve uzmanlığımızı değerlendirmeyi size bırakıyoruz.

Kendimiz için en yüksek gereklilikleri biz belirliyoruz

Eklediğimiz değerin neredeyse %80'i kendi tesislerimizde oluşturuluyor. Bu üretim tesisleri, çoğu yönden öncü şekilde en yeni teknolojilere, çok kapsamlı denetime ve ürün yeniliklerine yönelik güçlü bir tutkuya ev sahipliği yapar.

Sıkı kalite yönetimi, kendimiz ve ürünlerimiz için belirlediğimiz yüksek kalite gerekliliklerini karşılamamızı sağlar. Ayrıca tüm tesislerimiz ISO 9001:2008'e uygun şekilde sertifikalıdır.

Kendi ürün geliştirmemiz ve stratejik ortakları içeren sıkı ağımız sürekli yenilikçi fikirler üretmemize yardımcı olur. Yeniliklerin de, aynı mevcut ürünler gibi test laboratuvarlarımızda kendilerini kanıtlamaları gerekir. Ancak bir ürün tüm ilgili güvenlik standartlarının gerekliliklerini aştığında uvex adına hak kazanabilir.

Baş koruması için üretim uzmanlığı

Koruyucu baretler

Plastik işleme alanında gelişmiş uzmanlığımızla Almanya'da koruyucu baretler ve iç kalıplar üretiyoruz. Yüksek kaliteli malzemeler ve tüm üretim süreçlerinin sürekli olarak izlenmesi, baş koruma ürünleri için en yüksek mükemmellik seviyesini garantiliyor.

Baş koruması baretlerden çok daha fazlasını kapsıyor

Baş korumasında uzmanlık, baret kullanımı zorunlu olmamasına rağmen baş yaralanması riski olan alanları da düşünmek anlamına gelir. uvex u-cap darbeye dayanıklı şapkayı bu nedenle geliştirdik. Plastik kalıp bileşenlerinin yenilikçi şekilde düzenlenmesi armadillodan esinlenerek geliştirilmiştir ve koruma ile kullanıcı konforunu benzersiz şekilde birleştirir.

Koruyucu gözlüklerde üretim uzmanlığı

Koruyucu gözlükler

Fürth'teki tesisimizde koruyucu gözlüklerden tam görüş gözlüklerine, numaralı gözlüklere ve lazer korumalı gözlüklere kadar tüm özellikleri birleştiriyoruz. Bu benzersiz koruyucu gözlük yetkinliği merkezinde, sıkı kalite standartlarına uygun şekilde gözlüklerimizin özelliklerini iyileştirecek ve yüksek kaliteli ürünler yaratmamızı sağlayacak üstün kaplama sistemleri geliştiriyor ve üretiyoruz.

laservision – lazer korumasında 30 yılı aşkın deneyim

laservision markası ve marka taahhüdümüz olan "WE PROTECT YOUR EYES" ile kendi geliştirdiğimiz, ürettiğimiz ve sattığımız küresel olarak standartlaştırılmış lazer koruması ve lazer korumalı gözlüklerde en yeni teknolojiyi de sunuyoruz.

Kulak koruyucular için üretimde yetkinlik

İşitme koruması

uvex'in işitme koruması yelpazesi kulak tıkaçları, bantlı kulak koruyucuları, kulaklıkları (güvenlik kulaklıkları) ve otoplasti ürünleri içerir. Höör, İsveç'teki ultra modern işitme koruması üretim tesisimiz olan SwedSafe, kendi araştırma ve geliştirme departmanına sahiptir. SwedSafe, tanınan işitme koruması uzmanlarıyla başarılı ortaklık ağı ve tüm dünyadaki test tesisleriyle birlikte çalışması sayesinde, kurulmasından sonra sadece birkaç yıl içinde işitme korumasında öncü üreticilerden biri haline gelmiştir. SwedSafe, çevre koruması ve sürdürülebilirlik alanlarında da öncüdür. SwedSafe, yenilik konusundaki gayreti ve tesis içinde ürettiği kendi poliüretan sayesinde işitme korumasında çıtayı düzenli olarak biraz daha yükseltir.

Yenilik sayesinde değer

Köpük işlemede uzman olan SwedSafe, kulak tıkaçlarını ve malzeme birleşimlerini, hücre yapıları ve homojenlik açılarından sürekli olarak izler ve optimize eder. Bu sayede optimum eski haline döneme süreleri ve mümkün olan en iyi temas basıncı elde edilir. Kulak tıkaçlarına dair çok sayıdaki patent başvurusu SwedSafe'in yenilik konusunda gayretini kanıtlar niteliktedir.

Solunum korumasında üretim uzmanlığı

Yüz maskeleri

Yenilikçi teknoloji, yeniliğe sarsılmaz bağlılık, maksimum deneyim: Bu kazanan birleşim ile ayrıntılara özen gösteren, ultra modern solunum koruması üretiyoruz. Değer zincirinin tümüne erişim, yüksek kaliteli malzemeleri kullanabilmemizi ve düzenli olarak geliştirebilmemizi sağlar. Sürekli geliştirilen üretim süreçleri ve seçili üreticilerle stratejik ortaklıklar yoluyla müşterilerin uvex markasından haklı şekilde bekledikleri kalitede öncülüğü başarabiliyoruz.

Tek noktadan koruma

Çok işlevli yüz maskelerinin üreticisi ve endüstriyel göz korumasında global lider olarak gelişim süreçlerimizi sürekli olarak birlikte yürütüyoruz. Sizin için bu, uvex'ten mükemmel şekilde birleştirilebilir solunum ve göz koruması alabilmek anlamına geliyor. Basınç yok. Kayma yok. Her koşulda güvenilir koruma.

Tekstil ürünlerinde üretim uzmanlığı

İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler

Modaya uygun iş kıyafetlerinden yenilikçi koruyucu kıyafetler yoluyla özelleştirilmiş sistem çözümlerine, çok geniş kapsamlı tekstil ürünlerini tek bir marka kapsamında birleştiriyoruz: uvex, entegre sistem alanı ve mükemmel şekilde birlikte çalışan süreçlerle tek konumda bir tasarım, geliştirme ve üretim uzmanıdır. Modern malzemeler ve kapsamlı teknik bilgiyle güvenilir korumanın yanı sıra bolca müşteri konforu da sunuyoruz.

Ellefeld'de tekstil ürünü yetkinlik merkezi

Ellefeld, Almanya'da bulunan uvex safety textiles ile yenilikçi koruyucu kıyafetler ve iş yerinde modaya uygun ve kişisel kıyafet taleplerini karşılıyoruz. İlk fikrinizden ürününüzün teslimine kadar size destek olacak tasarımcılar ve tekstil uzmanlarından oluşan profesyonel danışmanlık ve geliştirme ekibine sahibiz. Şirket kimliğinize uyarlanmış koruyucu ayakkabılar, koruyucu gözlükler ve eldivenler dahil olmak üzere tüm ürünleri tek kaynaktan karşılayabilirsiniz.

Koruyucu eldivenlerde üretim uzmanlığı

Koruyucu eldivenler

Lüneburg, Almanya'daki UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG, koruyucu eldivenler için yetkinlik merkezidir. Tesiste üretim, yüksek teknik standartları ve üreticiden kullanıcıya ulaşımın kısalmasını mümkün kılar. Modern üretim ve geliştirme, tesis içi dikiş departmanı ile kapsamlı test ve uygulama teknolojilerine sahip ilgili laboratuvar burada el ele çalışır. Yenilikçi iplik birleşimleri üretmekten örgüye ve yeni kaplama formülasyonlarına kadar tüm süreçleri şirket içinde gerçekleştiririz.

Yenilik sayesinde değer

Çözümlerimizin hem endüstriye hem de bireysel müşterilere uygun olması için pazardaki müşterilerimizin dediklerini dinlerken satış ile pazarlamada gerçekleşen durumları da her zaman takip ediyoruz. Karmaşık yenilik sürecimiz bize (hala Profas adı altındayken) Alman en iyi 100 şirket karşılaştırmasının B kategorisinde (50 ila 250 çalışan) "2013 yılının En İyi 100 Yenilikçisi" ödülünü kazandırdı. Bu unvanla çok gurur duyuyoruz!

Koruyucu ayakkabılarda üretim uzmanlığı

Koruyucu ayakkabılar

Ceva, İtalya'da ultra modern ayakkabı fabrikamızla kendimize en yüksek kalite seviyesinde teknik açıdan zorlu koruyucu ayakkabılar üretme ve geliştirme, üretim ve teslimat arasını kısa tutarak üretimi Avrupa'da gerçekleştirme hedeflerini koyduk. İtalya'daki tesis çok kapsamlı PUR ve kauçuk dış tabanlara sahip aşırı derecede esnek koruyucu ayakkabılar üretebilmektedir. Şirketin Almanya'daki ana merkezinin teknoloji geliştirme bölümünde müşterilerimiz için yeni fikirler üretmek ve karmaşık yenilikler geliştirmek üzerine sürekli olarak çalışırız.

Herkes için özelleştirilmiş güvenlik

Koruyucu ayakkabılardaki uzmanlığımız standart kalıplarla kalmıyor: Bireysel olarak üretilmiş ortopedik ek parçalar veya hazır şekilde üretilmiş koruyucu ayakkabılar ve botlar sayesinde ayakla ilgili çok çeşitli rahatsızlıkları olan kişilerin normal iş hayatlarını sürdürebilmesini sağlıyoruz.

KKD alanında üretim uzmanlığı

Bireysel KKD

İş Sağlığı bölümümüz, uzun yıllardır gözler, kulaklar ve ayaklar için kişisel koruyucu kıyafetlere odaklanmaktadır. Fürth'teki temel araştırma ve geliştirme, uzman ekip ve sürekli ürün optimizasyonu tüm uyarlanabilir koruyucu ürünlerimizin temelidir. Yüksek kalite standartlarımız yüksek maliyetli sertifikasyon prosedürleri ve sıkı kontrollerle korunur.

Üç alanda uyarlanmış koruma

  • Bireysel göz koruması: filtreli bilgisayar gözlüklerinden yüksek seviyede darbeye dayanıklı numaralı camlara kadar her şey
  • Uyarlanmış işitme koruması: hem işitme zorluğu olan hem de olmayan kişiler için gürültü kirliliğine karşı ideal işitme koruması
  • Ortopedik ayak koruması: özelleştirilmiş ek parça veya kullanıma hazır koruyucu ayakkabılar/botlar şeklinde sertifikalı ortopedik ayak koruması