Mükemmel baş koruması

uvex koruyucu baretler ve darbeye dayanıklı şapkaları aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanmıştır:

uvex perfexxion için pro-K Award 2018

uvex perfexxion, farklı güvenlik standartlarını bir araya getirmek için bütüncül gelişim yaklaşımı kullanan yenilikçi bir koruyucu barettir. Bu nedenle çeşitli uygulama alanlarında esnek şekilde kullanılabilir. pro-K award jürisinin kararı: "Yenilikçi takma teknolojisiyle çok yönlü olarak kullanılabilir uygulama sistemi."

pro-K Award hakkında daha fazla bilgi edinin

uvex pheos baret sistemi için pro-K Award Gold 2016

"Tüm açılardan esnek koruma. Kolay kullanım ve üç işlevin ustaca birleştirilmesini içeriyor: Baş koruması, işitme koruması ve görüş koruması". pro-K Award 2016 jürisi, ödülü neden uvex pheos baret sisteminin aldığını bu şekilde açıkladı.

uvex pheos baret sistemi koruyucu baret ve siperliği manyetik kilit sistemi yoluyla hızlıca ve kolayca birleştirilebilir. İki bileşen de birbirilerine uygun üretildiğinden baretin ağırlığı, siperlik kullanılırken bile tüm başa eşit olarak dağıtılır. uvex pheos siperlik, fark edilebilir bir basınç noktası oluşturmadan uzun süre boyunca bile kullanılabilir. Polikarbonat siperlik sistemi hafiftir ve toplam ağırlığa çok az ek oluşturduğu için kullanıcı konforunu artırır.

"How comfortable can a safety helmet be" (Bir koruyucu baret ne kadar konforlu olabilir) videosunu izleyin
pro-K Ödülü hakkında daha fazla bilgi edinin

uvex u-cap sport için pro-K Award Gold 2015

uvex u-cap sport darbeye dayanıklı şapka, "Dış mekan" kategorisinde pro-K award Gold 2015 ödülünü aldı. Jürinin kararı: "İş güvenliğine modaya uygun bir çözüm; modern tasarımlı sportif baş koruması".

Yenilikçi uvex u-cap sport baş koruması koruyucu dolgu malzemesi olmadan çalışır. Bunun yerine sert dış kısma bal peteği yapısına sahip şok emilimli malzemeler entegre edilmiştir. Bu sayede kuvvetler katlanılabilir bir minimum seviyeye iner.

Ürün sayfasını açın
pro-K Award ödülü hakkında daha fazla bilgi edinin


uvex pheos için German Design Award Özel Adayı 2014

uvex pheos iş güvenliği bareti 2014 yılında, Özel Aday kategorisinde German Design Award aldı.

"How comfortable can a safety helmet be" (Bir koruyucu baret ne kadar konforlu olabilir) videosunu izleyin
German Design Award hakkında daha fazla bilgi edinin

uvex pheos IES için iF Product Design Award 2013

uvex pheos IES koruyucu baret 2013 yılında iF Product Design Award aldı. 60 yıldan uzun süredir tasarım ile iş arasındaki arayüz üzerinde çalışan iF artık dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından birini organize ediyor. 

Ürün sayfasını açın
iF Design Award hakkında daha fazla bilgi edinin