Made in uvex kalitesi

uvex için kalite, ürün özelliklerinin toplamından çok daha fazlasıdır. Kalite; şirketleri, hedefleri, ürünleri ve hizmetleri yöneten temel yaklaşımdır. "Made in uvex" kalite damgamız ve müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye taahhüdümüzdür.

Kalite ne anlama gelir?

Kalite bir çok bileşeni içerebilir: direnç, etkililik, dayanıklılık, saflık, işleme ve çok daha fazlası. Bizim için yüksek kaliteli ürünler onurumuzu değil, çalışma modelimizi temsil eder. "Made in uvex kalitesi" süreçleri, sosyal sorumluluğu ve ekonomik verimliliği de kapsar.

 

Değerler yaratma

Bir şirket ancak kendi ürünlerinin ve hizmetlerinin geliştirilmesini ve üretimini üstlenmeye hazırsa bu ürünlerin kalitesi ve güvenliği konusunda garanti verebilir. İlk geliştirme çiziminden kalıp hazırlamaya ve son kalite kontrole kadar uvex tüm ürün parametrelerini etkiler. Tam değer zincirine kapsamlı erişim, bize ürünlerimizin kalitesinin üzerinde mümkün olan en iyi kontrolü sağlar.

 

Daha fazla kalite sunma

Günümüzde ürün kalitesi çoğunlukla endüstriye özel sertifikalar almak için karşılanması gereken standartlar ve özelliklerle, tek taraflı şekilde ölçülmektedir. uvex bunu bir adım öteye taşır: Geliştirme sırasında ürünlerimizi tesis içindeki test laboratuvarlarımızda sık sık kontrol ederiz. Bu sayede ürünlerimiz tüm alanlarda standartları karşılar ve hatta aşar. Bunların hepsi, biraz daha güvenlik sunmak için.

 

Konumlarımızı güçlendirme

Şirketimiz 1926'da kuruldu. Takip eden yıllarda uvex, Fürth'teki ana tesisinde kendi koruyucu gözlüklerini tasarlamaya, geliştirmeye ve üretmeye başladı. 90 yıldır kalite standardımız olan "Made in uvex"e sadık kaldık ve hepsinin ötesinde Almanya'da, Avrupa'da ve denizaşırı konumlardaki çalışanlarımızın teknolojik uzmanlığına, kapsamlı uzmanlık bilgilerine, etkileyici niteliklerine ve eğitimlerine güvendik.

 

Kaynakları koruma

uvex 2014 enerji tasarrufu özetinden veriler: 327,4 ton karbondioksit, 4000 litre makine yağı, 542 megavat saat elektrik. Zararlı emisyonları azaltma, üretim ve ham madde tüketimini minimuma indirme veya gürültü kirliliğini azaltma gibi her alanda: Kaynakların dikkatlice kullanılması şirketimizin temel prensibidir. Tasarrufla elde edilen karın çoğu tesislerimizin kalitesine geri yatırıldığından ürünlerimizin kalitesi artar.

 

Bağımsızlığımızı koruma

Üçüncü neslindeki bir aile şirketi olarak uvex, ürünlerinin ve hizmetlerinin yanı sıra düzenli, uzun süreli şirket markası gelişimini temsil ediyor. Yeni yatırımlar yapmak için sadece kendi fonumuzu kullanıyoruz. Bunun gibi sürdürülebilir bir şirket politikası, sadece sorumlulukla yönetilen ve finansal olarak bağımsız bir ortamda korunabilir.

 

Araç optimizasyonu

Ürün kalitesi, üretim sürecinde kullanılan ham maddeler ve araçların kalitesinden etkilenir. En yüksek kaliteyi sunmak için kendi araçlarımızı geliştiriyor ve uzun süreli, güvenilir ortaklarımızla birlikte üretiyoruz. Değer zincirindeki bireylerin arasındaki bu sıkı bağlantı ürün kalitesini tamamen koruyabilmemizi sağlıyor.