Yasal Bilgiler

Yayımcı

UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH
Würzburger Str. 181 - 189
90766 Fürth ALMANYA

Tel: +49 (0)911 / 97 36 - 0
Faks: +49 (0)911 / 97 36 - 1760
E-posta: safety@uvex.de

Kayıtlı olduğu ofis: Fürth
District Court (Amtsgericht) Fürth, HRB399
KDV No. DE 132 756 048

Yönetim:
Stefan Brück (CEO)
Martin Leusmann

Yasal bildirim

uvex olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için ve şirketimiz ile ürünlerimize ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Web sitesi kişisel bilgilerinizi sağlamanızı gerektirir. Bu soruları yanıtlamak isteğe bağlıdır.

uvex web sitesi yoluyla toplanan kişisel bilgiler kaydedilir, işlenir ve uygunsa tamamen size kişisel destek sağlamak ve ürün bilgileri ile servis teklifleri sunmak için uvex group şirketlerine aktarılır. uvex, bilgilerinizin ilgili veri düzenlemelerine uygun şekilde gizli olarak kullanılacağını garantiler.

Telif hakkı

Tüm hakları saklıdır. uvex web sitelerindeki metinler, görüntüler, grafikler, sesler, animasyonlar ve videolar ile bunların gereklilikleri telif hakkı korumasına ve diğer ilgili yasalara tabidir. Bu web sitelerindeki içerikler açık izin olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz veya ticari kullanım için değiştirilemez.

Ticari markalar

Aksi belirtilmediği sürece uvex web sitesindeki ticari markalar yasalar tarafından korunur. Bu özellikle uvex markaları, ürün adları, şirket logoları ve amblemleri için geçerlidir.

Sorumluluk/garanti

Bu web sitesi, mümkün olan en fazla dikkatle oluşturulmuştur. Bununla birlikte uvex bilgilerin doğruluğunu ve kesinliğini sadece aşağıdaki koşullar altında garanti edebilir:

  1. 2. maddeye tabi şekilde hiçbir yasal nedenden ötürü tarafımızın, yasal temsilcilerimizin veya vekalet verilmiş temsilcilerimizin olağan ihmalinden ortaya çıkan görev ihlalleri için sorumlu sayılamayız. Hafif ihmal nedeniyle başlıca sorumlulukların yerine getirilmemesi durumunda sorumluluğumuz tipik öngörülebilir hasarların miktarıyla sınırlıdır.
  2. Yukarıda bahsedilen sorumluluk retleri ve sınırlamaları, vücuda zarar gelmesi, sağlığın zarar görmesi ya da ölüm durumlarında ve kusur bulunmayan yükümlülükler durumunda geçerli değildir.

Lisans bulunmaz

uvex, yenilikçi ve bilgilendirici bir şirket web sitesi yaratmayı hedeflemiştir. Web sitemizi kullanmaktan zevk aldığınızı umarız. Bu web sitesi uvex'in veya üçüncü tarafların fikri mülkiyetini kullanma lisansı sunmaz.

Atık bertarafı

UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH, Interseroh atık bertaraf sistemini kullanır. Üretici numaramız: 138332.

İnternet faaliyetleri

Plan.Net Pulse GmbH
www.plan-net.com

Geliştirme

netlogix Web Solutions
websolutions.netlogix.de