Felsefemiz

uvex, uzun bir geleneğe ve şirket kültürü ile sadık çalışanlarında güçlü şekilde yerleşmiş değerlere sahip orta boyutta bir şirkettir. Birlikte belirlenen hedefimizi gerçekleştirmek için her gün birlikte çalışıyoruz: en iyisi olmak!

Liderlik. Kalite. Heyecan.

uvex markasının güçlü yönleri bu temel değerlerin üzerine kurulmuştur.


Sayın müşterilerimiz,

Marka değerlerimiz hem sorumluluğumuz hem de bağlılığımızdır. Yaptığımız her şeyde marka değerlerimize uygun şekilde iş yapmaya, bu temellerin üzerine kurulmaya ve bu değerleri sizin için görülür hale getirmeye çalışırız. Bu değerler şirketimizin DNA'sını simgeler; marka vaadimizin parçasıdırlar ve temel yeterliliklerimizin zeminini oluştururlar:

Liderlik

"Liderlik" marka değeri, pazarda lider olma motivasyonumuzu açıklar. Ürünlerimizde, teknolojilerimizde ve servislerimizde öncü yeniliklerle ölçütleri oluşturmak ve yeni trendlerin öncüleri olmak istiyoruz. Bu vizyonun parçası olarak uzun süredir giyilebilir teknolojiler üzerinde çalışıyoruz; ayrıca ürünlere ve sektörler arası servislere yepyeni bir yaklaşım geliştirmek için uvex techware'i oluşturduk. Hedefimiz elimizdeki yeni sensör ve optik teknolojileri ilgili yazılım çözümleriyle birlikte müşterilerimize kattığımız değerde yeni dönüm noktalarına ulaşmaktır.

Kalite

"Kalite" marka değeri, tüm ek değerli zincirimiz içinde dünya çapında nitelikli üretici konumumuzun zeminini oluşturur. Araştırma ve geliştirme yoluyla ilk ürün konseptinden tamamlanmış son ürüne kadar tüm ürün gelişimi ve üretim sürecini yönetir ve kontrol ederiz. Odaklandığımız ana sorunlardan biri bunu sürdürülebilir şekilde gerçekleştirmektir. Sürdürülebilirliğe bağlılığımızı göstermek için düzenli olarak 2017'deki ayakkabı üretimi ISO 14001 sertifikasyonu gibi çeşitli harici sertifikasyon değerlendirmelerinden geçeriz. Hedefimiz tüm diğer uvex tesislerini, bu çevreyi koruyan yönetim standardına uygun şekilde değerlendirmektir.

Heyecan

En iyiyi sunmaya yönelik tutkumuz ve gayretimiz ile sizin ve çalışanlarınızın ürünlerimizden memnun olmanızı garantilemek istiyoruz. uvex hakkında heyecan duymanızı istiyoruz. "Heyecan" marka değeri, uluslararası olarak en yüksek seviyedeki kış sporlarına, bisiklete, biniciliğe ve bunlarla bağlantılı şekilde önceliğimiz olan koruma sağlama misyonumuzun tamamen uygulanmasına bağlılığımızı da temsil eder.

Hedeflerimize ulaşmak için stratejik temelimiz:

Marka sistem sağlayıcısı

uvex, uluslararası üretim uzmanlığına sahip yenilikçi bir marka sistem sağlayıcısıdır. Bununla beraber, geniş bir pazar ve müşteri ihtiyaçları çeşitliliğini karşılamamızı sağlayan, hem satın alma hem de satışı kapsayan son derece nitelikli bir uluslararası stratejik ortaklar ağına sahibiz.

Yenilikçilik

Müşteri gerekliliklerini her zaman göz önünde bulundurarak en yüksek kalite, işlev ve yenilik standartlarımızı karşılayan endüstriyel ve endüstriyel olmayan güvenlik ürünleri geliştiriyor, üretiyor ve dağıtıyoruz. Kapsamlı hizmet konseptimizle, dünya genelindeki müşterilerimiz için ölçülebilir katma değer üretmeyi hedefliyoruz. Faaliyet alanımızda yenilikçilik konusunda öncü olmak için gayret gösteriyoruz.

İnsanları koruyoruz

Yaptığımız işin temelinde insanlar var. Bireyleri profesyonel ve çalışma ortamlarında korumak ve desteklemek şirketimizin hedefidir. Uluslararası bir grup olarak çalışanlarımıza profesyonel ve kariyer gelişimi imkanları sunuyoruz.

Dijital dönüşüm

Bu, mevcut yetkinliklerimizi destekliyor, ek müşteri değeri oluşturuyor, yeni iş modellerinin geliştirilmesini kolaylaştırıyor, mevcut ve gelecekteki başarımızı güvence altına almaya katkıda bulunuyor.

Kalite

Üreticiler olarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çok yüksek kalite gereksinimleriyle geliştiriyoruz. Bizim için made in uvex müşterilerimize her zaman güvenebilecekleri bir kalite sözü vermektir. Amacımız ekonomik, ekolojik ve sosyal taahhütlerimizi etkili şekilde dengelemektir. Bunu başarmak adına, ağımızda yer alan tüm iş ortaklarımızı da kapsayacak şekilde, üretim tesislerimiz ve ürünlerimiz için yüksek standartlar belirledik.

Marka

uvex markası geleceğimizdir. Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın uvex marka değeri deneyimine katılması ve markamızın gücünü kullanarak kendi başarı öykülerini yazması başlıca amacımızdır.

 

uvex safety group'taki herkes şirket değerlerimizin arkasındadır; markamızın temsilcileri olarak ekibinizi motive etmenize ve sağlıklarını korumanıza yardımcı olmak isteriz. Bize, ürünlerimize ve hizmet çözümlerimize güvendiğinizde birlikte iş yerini daha güvenli bir yer haline getirebiliriz

Hedefimiz kazanan olmaktır.

UVEX SAFETY GROUP GmbH & Co. KG yönetim ekibi