uvex: bir marka – bir misyon

Önceliğimiz güvenlik. Hem çalışırken hem eğlenirken. Üretim hattında ve kayak pistinde. Kaynak yaparken veya kayarken. uvex markasının tek bir misyonu vardır: önceliğimiz güvenlik.

uvex markası iki yerleşmiş temelin üzerine kurulmuştur: uvex sports group'un ürünleri kış sporları, bisiklet ve ata binme kaskları; kayak ve spor gözlüklerini içerir. Elite Sports International'ın ortağı olarak uvex, tüm dünyada 1000'den fazla en iyi atlete ekipman sağlar. uvex safety group'ta odağımız iş yerinde güvenlik üzerindedir: Koruyucu baretlerden koruyucu ayakkabılara, baştan ayağa kişisel koruyucu ekipmanlar üretiyoruz.

Bu iki dünyayı bir marka altında birleştirerek çok daha fazlasını sunuyoruz: uvex ismini her gördüğünüzde spor ve iş alanı alanlarında birleşmiş uzmanlığın ve mümkün olan en iyi deneyimin keyfini süreceğinizden emin olabilirsiniz. uvex sports ve uvex safety ürün geliştirmekte birbirlerine mükemmel şekilde faydada bulunmakla kalmaz; aynı zamanda Nürnberg'deki Red Bull District Ride 2014 veya DATEV Challenge Roth 2016 gibi çok sayıda başka alanda da el ele güvenlik sağlar. Bunun gibi büyük spor etkinliklerinde uvex kasklar ve gözlüklerle pistte bulunmakla kalmaz; sahne arkasında montaj ekibini de korur.