uvex add-on: Konfor ve özelleştirme yapı kitiniz

Koruyucu kıyafetlerimizin ve iş kıyafetlerimizin ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyduğundan emin olmak için size ürünlerinizi uvex add-on ile kendi logolarınızla ve amblemlerinizle özelleştirme ya da ek özellikler ekleme seçeneği sunuyoruz.

uvex add-on hakkında ayrıntılı bilgi ürünlere özel sayfalarda bulunabilir.

Amblem servisi

Ceket cebinde logonuzu, sırtınızda büyük ambleminizi veya tulumunuzun önünde marka adınızı ister misiniz? Kıyafetlere belirttiğiniz özelliklere sadık kalarak üretilmiş şekilde logonuzu ekleyebiliriz. Mevcut amblemleri şablon olarak kullanmaktan da memnun oluruz. İşlemeli amblemler, yamalar, aktarılabilir baskılar, film baskılar veya doğrudan ürüne işleme gibi çeşitli uygulama yöntemleri kullanılabilir. Uzman danışmalarımız uygun yöntemi seçmenize yardımcı olur ve başlangıç aşamalarında bile kalite kontrolümüz logo boyutlarının, uygulama yönteminin ve kıyafetin tümünün uyduğundan emin olur.

Yöntemler:

Ek koruyucu özellikler

Seçilen iş kıyafeti pantolonları ile ceketlerine, kişisel ihtiyaçlarınıza özel olarak diz koruyucular veya uyarı şeritleri gibi daha fazla güvenlik ve görünürlük ekleyebiliriz. Bu şekildeki iş kıyafeti iyileştirmelerinin sertifikalı koruyucu kıyafet sayılmadığını lütfen unutmayın.

Koruyucu özelliklere genel bakış (büyütmek için tıklayın):

Kişiselleştirilmiş uyum

Örneğin bacak uzunlukları gereksinimlerinize uymuyorsa kısaltma talep edebilirsiniz. Uzun pantolonları göz açıp kapayana kadar bermuda şorta dönüştürebiliriz. Paça düzeltmesi yapmaktan da memnun oluruz. Çalışanlarınız korunduklarını hissederler!

Sorunuz var mı? Bizimle iletişime geçin!

Gökhan Maden
Uvex Safety İş Güvenliği Ekipmanları Limited Şirketi
Teşvikiye Caddesi İkbal İş Merkezi No:17 Kat:3 Daire:15
Şişli / İstanbul
Turkey