Mobil uygulamalar

Cebinizde uvex: iPhone'unuz veya iPad'iniz için mobil uygulamalarımızla işitme koruması, numaralı koruyucu gözlükler ve iş yeri güvenliğiyle ilgili diğer konularda en önemli bilgiler parmaklarınızın ucundadır.

iPhone ve iPad için uvex boyut önerileri

Satıcılar arasında boyutlar fazlasıyla değişiklik gösterebildiğinden doğru boyda koruyucu ayakkabı bulmak zor olabilir. Bu iPhone ve iPad uygulaması ayağınızın fotoğrafını çekip algoritmasının büyüsünü kullanarak sizin için en iyi boyda ve genişlikte uvex koruyucu ayakkabıları önerir!

iTunes'dan ücretsiz olarak hemen indirin!

İngilizce veya Almanca dilinde mevcuttur

uvex cam rengi uygulaması

uvex cam renklerini sanal olarak test edin
(iPad için optimize edilmiştir)

 

iPhone için uvex Decibel uygulaması

uvex Decibel uygulamasıyla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde doğru işitme korumasını bulabilirsiniz. Mevcut durumunuza uygun doğru kulaklık veya kulak tıkacı önerisini almak için ses seviyesini ölçmeniz yeterlidir.

iTunes'dan ücretsiz olarak hemen indirin!

iPhone için uvex i-3 uygulaması

Ergonomik burun kemiği parçası, değişken sap açısı ve diğer yenilikçi özellikleri sayesinde uvex i-3 koruyucu gözlüklere yüz şeklinize uyum sağlaması konusunda güvenebilirsiniz. Bu uygulamada, olağanüstü gözlüklerimizin diğer özelliklerini öğreneceksiniz.

iTunes'dan ücretsiz olarak hemen indirin!

İngilizce, Almanca veya Fransızca olarak mevcuttur

iPad için uvex RX uygulaması

Bu sanal asistan numaralı cam kullanması gereken koruyucu gözlük kullanıcılarının en iyi ürünü seçmelerine yardımcı olur. iPad uygulaması, farklı filtre ile cam türlerinin etkilerini ve koruyucu gözlüğünüzün darbeye ne kadar dayanıklı olduğunu gösterir.

iTunes'dan ücretsiz olarak hemen indirin!

uvex RX uygulamamızı ziyaret edin
(tabletler ve masaüstü bilgisayarlar için optimize edilmiştir)

Şunları da beğenebilirsiniz:

uvex'in sunduğu diğer dijital medyaları Video ve Kataloglar ve broşürler bölümünde bulabilirsiniz.

Paylaş Yazdır