Ortopedik çözümler

Siz veya çalışanlarınız, çok geniş ayak ya da diyabet gibi hastalıklar nedeniyle geleneksel koruyucu ayakkabıları kullanamıyorsa ortopedik ayakkabı uyarlamalarımız ve konforlu iç tabanlarımız size yardımcı olabilir.

Ayak sorunları, yaşam tarzına dayanır ve çoğunlukla kişilerin geleneksel koruyucu ayakkabılar giymesini imkansız hale getirir. Ancak DGUV Kuralı 112-191 revizyonu sonrasında çalışanların koruyucu ayakkabıların içine kendi tabanlarını giymelerine artık izin verilmemektedir. Bunun yerine işveren, ortopedik koruyucu ayakkabılara ulaşım sağlamalıdır.

Almanya'daki ortopedik ayakkabı üretimi uzmanlarımız ve sertifikalı uvex medicare sistemi sağlayıcılarımız mevcut ayak koruması ürün yelpazemiz için kişiye özel çözümler geliştirmektedir. Sizin için bu, Almanya'daki iletişim ortaklarına daha hızlı erişim ve şirketinizde kullanılan tüm koruyucu ayakkabılar için tek tip bir tarz anlamına gelir. Tüm çözümlerimiz Prüf- und Forschungsinstitut Pirmasens e. V. (Ayakkabı Üretimi için Test ve Araştırma Enstitüsü) veya TÜV Rheinland tarafından tip incelemesine tabi tutulur.

uvex, ayakkabılarında aşağıdaki ortopedik uyarlamaları (dış taban değişiklikleri) sunar:

  • 3 cm'ye kadar ayakkabı yükseltme
  • kayık taban
  • kelebek şeklinde yükseltilmiş taban
  • iç veya dış köşe yükseltmesi

Ek olarak veya alternatif olarak ortopedik olarak uyarlanmış konforlu tabanlar sunuyoruz.

Önemli not

Ortopedik uvex ayakkabı uyarlamaları ve konforlu tabanlarımız tüm uvex koruyucu ayakkabılarımızla kullanımda sertifikalı değildir. Güvenlik risklerinden kaçınmak için doğru koruyucu ayakkabıyı seçmeniz çok önemlidir.

Ortopedik uyarlamalar için sertifikalı koruyucu ayakkabılarımız yerleşmiş uvex teknolojilerimize dayanır. Uygun modeller uvex medicare sembolünden ayırt edilebilir.

En hızlı şekilde mükemmel uyan koruyucu ayakkabılara sahip olmanın yolu:

Etkilenen kişiler/kullanıcılar: Lütfen işvereninizle iletişime geçin.

İşverenler: Lütfen ortopedik ortak şirketlerimizden biriyle iletişime geçmek için distribütör aramamızı kullanın. Ortopedik sistem ortaklarımızdan biriyle veya doğrudan uvex satış temsilcinizle de iletişime geçebilirsiniz.

Ortopedik şirketler: uvex koruyucu ayakkabılar için ortopedik uyarlama malzemelerini veya konforlu iç tabanları doğrudan satın alabilirsiniz. Ayrıca ortak ağımızın bir parçası haline de gelebilirsiniz; lütfen bizimle iletişime geçin!