Koruyucu ayakkabılar

S1, S1 P, S2, S3 ve S5 (EN ISO 20345) koruma sınıflı uvex koruyucu ayakkabılar otomotiv, makine üretimi, kimya endüstrisi, inşaat alanları, servis ve lojistik gibi endüstri sektörlerinde mükemmel koruma sağlar. Ayrıca bahçıvanlık, tarım ve ormancılık gibi dış mekandaki çalışma alanları için de uygundur. Ürün yelpazemiz çalışma ayakkabılarını (O1, EN ISO 20345 koruma sınıfı) ve kişiye özel hazırlanmış ortopedik koruyucu ayakkabıları da içerir.

Koruyucu ayakkabılar: ek bilgiler

Ayaklarımız, vücudumuzun başımızdan en uzak parçası olduğundan algı alanımızdan da en uzaktadırlar. Bu nedenle, çalışma alanına uygun, en iyi şekilde oturan koruyucu ayakkabılar yürürken, diz çökerken veya makinede çalışırken gerçekleşebilecek yaralanmaları önlemek için gereklidir. Ayakkabılar özellikle çalışanların sekiz saatten uzun süre ayakta olduğu alanlarda sadece koruma sunmaktan çok daha fazlasını yapmalıdır. Bu yüzden konfora, çekici tasarıma ve benzersiz uyuma çok önem veriyoruz. Ön ayakta ve topukta en iyi tepki emilimi, basınç noktası olmadan mükemmel uyum, nefes alan materyaller, dayanıklı ayakkabı burnu ve kaymayan tabanlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Koruyucu ayakkabı teknolojileri

Burada güvenliği kullanıcı konforuyla birleştirmek gibi ayak ortamını en iyi şekilde düzenlemek için uvex koruyucu ayakkabılarda kullanılan teknolojiler hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Teknolojilere gidin

Koruyucu ayakkabıların üretilmesi

Kullanıcısını kimyasal ve mekanik tehlikelerden etkili bir şekilde koruyacak bir ayakkabıyı nasıl üretirsiniz? uvex koruyucu ayakkabıların içerisine göz atın.

Blog gönderisine gidin

Koruyucu ayakkabıların ergonomisi

Koruyucu ayakkabılarda çalışma ergonomisi kas-iskelet sistemini etkileyebilecek riskleri azaltmaya yöneliktir. Doğru ayakkabı bunda önemli rol oynar.

Blog gönderisine gidin