Yenilikçi ürünler. Made in uvex.

uvex safety, en zorlu şartları karşılayan yenilikçi endüstriyel güvenlik ürünlerini geliştirir ve üretir. Birinci sınıf uzmanlık, kaliteden ödün vermeme ve stratejik yenilik yönetimi bunun temelini oluşturur.

Fürth, Bavyera'da bulunan uvex mükemmeliyet merkezi, koruyucu gözlüklerden geniş görüşlü lazerden koruma gözlüklerine kadar uzanan bir yelpazede yenilikçi göz koruma ürünleri üretmektedir. Mekanik ve optik özellikler uvex test laboratuvarında test edilir.

Lüneberg uzmanlık merkezi, yüksek teknoloji ürünü uvex koruyucu eldivenleri üretir: İplik geliştirmeden özel üretime kadar üretim sürecinin her aşaması, kuruluşumuz bünyesinde gerçekleştirilir ve bu sayede üstün ürün kalitesi garanti edilir.

Ellefeld, Saksonya'daki uvex tesisi, kurumsal giyim tasarımı ve koruyucu kıyafet konusunda uzmandır: Hizmetlerimizin kapsamı, fikrin ortaya çıkmasından özel üretim tekstil ürünlerinin teslimatına kadar uzanır.

"Made in uvex" ibaresi, ürün ve hizmetlerde üst düzey gereksinimlerin her zaman karşılanmasını sağlayan İsveçli işitme koruması üreticisi SwedSafe ya da İtalya'daki ayakkabı üreticilerimiz gibi Avrupa tesisleri için de geçerlidir.

Üstün performans. Yenilikçilik ve tasarım alanında.

uvex markasının dünya genelindeki itibarı çok üst düzeydedir. Birinci sınıf performans, sayısız ulusal ve uluslararası ödülle taçlandırılmıştır.