SuperFabric® Üstün Performans

SuperFabric Brand Material | Safety Redefined | HexArmor®

SuperFabric®, bıçak, tel, metal, cam ve iğne gibi iş sırasında karşılaşılan en ciddi tehlikelere karşı koruma sağlayarak hayatın seyrini değiştirecek yaralanmaları önleyen ve şirketlerin tıbbi giderlerinde milyonlar değerinde tasarruf sağlayan, özel olarak lisanslanmış* bir HexArmor çözümüdür. SuperFabric®'teki küçük koruma plakalarının konfigürasyonu, hareket serbestliğini düşürmeden kesilme, delinme ve iğne batması yaralanmalarına karşı koruma sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Zırhı İçinde

SuperFabric® koruması, çok çeşitli HexArmor KKD ürünlerinde bulunabilir. İnşaat, petrol ve gaz, madencilik, kereste, kamu hizmetleri ve diğer sektörlerdeki çalışanlar, el, kol ve vücut koruyucu ürünlerimizin ek koruma katmanlarından ve kaliteli yapılarından faydalanmışlardır. HexArmor'ın her işçiyi her gün güvenli bir şekilde evine gönderme misyonu, her hazırlandığınızda size güven verme taahhüdümüzle başlar.

DENEME HAKKINDA BİLGİ ALIN

SuperFabric® ile Kesilmeye Karşı Eşsiz Koruma

SuperFabric® marka malzemeler ISEA/ANSI A6-A9 seviyesinde kesilme direnci sağlar ve CE 5. seviye kesilme direncini aşar. Küçük koruyucu plakaların konfigürasyonu, bu tehlikelerin derinin yüzeyine nüfuz edecek bir "aralık" bulmasına izin vermez.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

SuperFabric® Delinme Direnci

SuperFabric® marka malzemeler, ahşap kıymık kadar kalın endüstriyel delinme tehlikelerinden çelik örgü kabloların tek bir teline kadar her şeyi saptırıp engellemek için tasarlanmıştır. Koruma plakaları arasındaki boşluk, performanstan ödün vermeden gerekli esnekliği sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

SuperFabric® İğne Batmasına Karşı Koruma

İğne batmasına karşı dayanıklı HexArmor® ürünleri, SuperFabric® marka malzemeleri katmanlar halinde kullanarak çalışır ve hareket serbestliğinden ödün vermeden üstün performans sağlar. SuperFabric® koruma plakaları, iğne tehlikelerini engelleyip saptırır veya koruma plakaları arasında bulunan küçük boşluklara hapseder. Bu sayede çalışanlar iğne batması yaralanmalarından korunur.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN