SuperFabric® Kesilmeye Karşı Koruma

Kesilmeye Dayanıklı SuperFabric® İçeren HexArmor

KKD'nizin içinde veya dışında tek katman halinde nefes alan, hareket serbestliği sunan, kesilmeye ve delinmeye dayanıklı SuperFabric® markalı malzeme, bıçak, tel, metal, cam ve daha fazlasına karşı koruma sağlar. Hayat değiştiren yaralanmaları önleyerek şirketlerin tıbbi harcamalardan milyonlar değerinde tasarruf etmelerini sağladık.

Kesilme Yaralanmaları Önlenebilir

Kesilme yaralanmaları, endüstriyel çalışma alanlarında bildirilen yaralanmaların büyük bir kısmını oluşturmasına karşın %70'i önlenebilir. Çoğu SuperFabric® ürünü ANSI/ISEA A6 ila A9 seviyesinde kesilme direnci sağlayarak çalışanlara tipik dokuma KKE'lerden daha yüksek bir kesilme koruması sunar.

SuperFabric® Kesilme ASTM-F2992-15 Testi

Tipik fiber tabanlı koruyucu eldivenlerin aksine SuperFabric® özellikli HexArmor, cilt yüzeyinin delinmesi ve nihayetinde nüfuz etme tehlikelerini önlemek için tasarlanmıştır. Çoğu SuperFabric® KKD, sektör lideri A6 ila A9 sınıfı kesilme seviyelerini korur.

Örnek Olay İncelemesi: SIFIR Kesilme Yaralanması Görevi

Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden birinde, her yıl tehlikeli miktarda kesik yaralanması yaşanıyordu. Düz haddelenmiş ürün, hurda, metal bükme ve dişli borular üzerindeki keskin kenarlar, köşeler ve çapaklar mevcut KKD'yi yırtıyordu. SuperFabric® özellikli HexArmor® ürünlerini yalnızca 12 ay kullandıktan sonra, bu çelik üreticisi ektekileri deneyimledi:

PDF İNDİR