Mekanik ve kimyasal riskler için koruyucu eldivenler

Geniş eldiven yelpazemizde çok çeşitli uygulamalara uygun mükemmel koruyucu eldiveni bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimizin ele mükemmel oturmasına ve gerekli koruyucu sınıfa uymasına özellikle dikkat ediyoruz.

uvex koruyucu eldivenler tanıtımı

Vücudumuzun en önemli parçalarından biri olan ellerimizin korunması yüksek kaliteli koruyucu eldivenler ve özel olarak tasarlanmış servis çözümleri gerektirir. uvex koruyucu eldivenler, uvex'in çalışma eldivenleri için yetkinlik merkezidir ve uvex Avrupa'daki en büyük koruyucu eldiven üretimini sürdürmektedir. Eldivenlerimizin çoğu "Almanya Üretimi"dir. Ardından tüm dünyaya gönderilir. Video ile daha fazla bilgi edinin.

Koruyucu eldivenler: ek bilgiler

Çalışırken ellerimiz çalışma alanımızdaki nesneler ve materyaller ile sürekli olarak doğrudan temas halindedir. Bu nedenle, ilgili tehlikeli durum için doğru çalışma eldivenini bulmak önem taşır. Uygun çalışma eldivenlerinin gereklilikleri çalışanlarınızın hassas, incelik gerektiren işler mi gerçekleştirdiği yoksa ağır makinelerle mi çalıştığı, kuru mu, ıslak mı, yoksa yağlı mı ortamlarda çalıştığı ve kimyasallara ya da mekanik risklere maruz kalıp kalmadığına göre tamamen değişir. Seçmenize yardımcı olabiliriz.

uvex Chemical Expert System

Çevrimiçi danışma aracımız olan uvex Chemical Expert System'i, kimyasal maddelerle çalışmaya uygun doğru koruyucu eldiveni hızlıca ve kolayca bulmak üzere kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi danışma aracımıza gidin

HexArmor® koruyucu eldivenler

İki ayrı marka olan uvex ve HexArmor® tek bir global görev üstlenmekte: insanları koruma. Artık doğu yarım küredeki (Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Rusya) tüm uvex müşterilerine HexArmor'ın portföyünden özel seçilmiş bir koruyucu eldiven yelpazesi sunuyoruz. HexArmor® koruyucu eldiven yelpazesini www.hexarmor.eu adresinden inceleyin

Basın duyurusuna gidin

Ürün bilgi sayfaları

Burada tüm uvex koruyucu eldivenler için ürün bilgi sayfalarını, kullanım talimatlarını ve uyumluluk beyanlarını görüntüleyebilirsiniz. Bunlar ayrıca PDF olarak indirilebilir veya e-posta olarak gönderilebilir.

Ürün bilgi sayfalarına gidin

EN 388:2016'ya uygun kesilmeye karşı koruma

Kesilmeye karşı koruma eldivenlerinin test koşulları yenilenen standart EN 388:2016'ya uyarlandı. Tüm değişiklikleri video ve metin yoluyla açıklıyoruz.

uvex uzman bloguna gidin

EN 374 standardı değişti

Kimyasal maddelere karşı koruyucu eldivenler Avrupa standardı EN 374'e uygun olmalıdır. Bu standart artık kapsamlı olarak değiştirildi. Değişiklikleri size açıklıyoruz.

uvex uzman bloguna gidin

uvex kesme koruma eldivenleri

En yeni uvex kesilmeye karşı koruma yenilikleri: uvex D500, uvex phynomic C5, uvex C500 M foam ve tüm diğer kesilmeye karşı koruma eldivenlerimiz.

En çok satan ürünlerimizi hemen test edin!