geri dönüşüme uygun tasarım

uvex pure-fit, yenilikçi üretim teknolojisi sayesinde ek montaja gerek kalmadan tek bir malzemeden tamamen otomatik olarak üretilebilir. Tamamen polikarbonattan yapılmıştır ve bu nedenle tıpkı ürün ambalajı gibi %100 oranında geri dönüştürülebilir.

Bu, uvex pure-fit'i son derece sürdürülebilir bir çözüm haline getirir.

 

sustainable safety glasses
sustainable glasses

mümkün olan en minimal tasarım

Yalnızca yenilikçi değil, aynı zamanda rahattır: Bu koruyucu gözlükler son derece hafiftir. Esnek saplar pek çok kafa şekline mükemmel uyum ve güvenli bir kavrayış sağlar. uvex pure-fit'in iki farklı modeli vardır: kaplamasız ve elbette kanıtlanmış uvex supravision kaplama teknolojisiyle kaplanmış model.

uvex pure fit is made in germany
uvex pure-fit transparent safety glasses 360° view
sustainable safety glasses with frameless lens design

Ödün vermeyen mükemmel görüş için: Çeşitli durumlarda geniş ve engelsiz görüş alanı sağlayan yenilikçi, çerçevesiz lens tasarımı.

uvex sustainable safety glasses with Reliable protection at the sides

Yanlarda güvenilir koruma: x-tended sideshield, uçan parçacıklara, toza ve kire karşı göz çevresini korur.

uvex safety glasses ensure a secure hold without pressure points

Menteşesiz, esnek saplar pek çok yüz şekline mükemmel uyum sağlar ve baskı noktaları olmadan güvenli bir kavrayış elde eder.

the pure-fit safety glasses are ultra-light

Gerçekten tüy kadar hafif: Ultra hafif polikarbonat koruyucu gözlükler yalnızca 19 gram ağırlığında olup uzun süreli kullanımda dahi rahatlık sağlar.

sustainable safety glasses with UV400 protection

uvex'in kanıtlanmış supravision kaplama teknolojisiyle veya kaplamasız olarak: uvex pure-fit'in lensi UV400 koruma sağlar.

sustainable safety glasses pure-fit are 100 percent recyclable

Çevre için büyük bir artı: Metal içermeyen tek dereceli malzeme, daha da fazla sürdürülebilirlik için hem gözlüklerin hem de ambalajın tamamen geri dönüştürülebilir olduğu anlamına gelir.

gezegeni koruma

yenilikçi teknolojiler
Hep bir adım ileri: Tek sınıf malzemeden yapılan uvex pure-fit koruyucu gözlükler, tam otomatik üretim sürecinde yalnızca tek enjeksiyonlu kalıplama makinesi kullanılarak üretilir. Bu, CO2 emisyonlarını yaklaşık %50 oranında azaltmıştır. Dolayısıyla, yenilikçi teknolojiyi sürdürülebilir eylemlerle Almanya'da en yüksek kalite seviyesinde üreterek bir araya getiriyoruz.

sürdürülebilir üretim
Temiz bir çevre için: %100 geri dönüştürülebilir uvex pure-fit montaja gerek duymaz ve doğrudan üretim tesisinde paketlenir. Bu da lojistik alanında CO2 emisyonlarının azaltılmasına yardımcı olur. Yeni ambalaj üniteleri, basılı etiketler ve daha kompakt kullanım kılavuzları ile ambalaj malzemesi miktarını yarıdan fazla azalttık.

innovative and transparent safety glasses

uvex pure-fit

daha fazla bilgi

yükümlülük reddine ilişkin sorular

iletişim formu

uvex kataloğu

şimdi indir (PDF)

uvex sürdürülebilirlik

içeriğe git