Koruyucu kıyafet, iş kıyafetleri ve tek kullanımlık tulumlar

Kimyasal madde koruma kıyafetinden klasik Bermudaya ve çok amaçlı koruyucu kıyafetlere her görev için uygun giysiyi sunuyoruz. uvex eklenti özelleştirme sistemimiz sayesinde mevcut kıyafetlere istediğiniz zaman şirketinizin logosunu veya ek işlevler ekleyebilirsiniz. Çözüm zevkinize uygun değilse size fikirlerinize göre hazırlanmış kişiye özel kurumsal moda çözümleri sunmaktan da mutluluk duyarız.

Koruyucu kıyafet ve iş kıyafetleri: ek bilgiler

Bizim için güvenlik ve kalite aynı önceliği taşır: Koruyucu kıyafetlerimiz ve iş kıyafetlerimiz birinci sınıf materyaller kullanılarak hassas şekilde üretilir ve zorlu kalite kontrollerine maruz bırakılır. Bunlara ek olarak ürünlerimizin sunduğu en iyi uyum, mükemmel ergonomi ve artırılmış hareket kabiliyeti her senaryoda iyi çalışabilmelerini sağlar. Ancak bazen koruyucu kıyafetlerin çok belirli gereklilikleri bulunur. Örneğin, ceketlerin ve pantolonların sürekli kıvılcımlara maruz kaldığı metal işlerinde kullanılan kıyafetler gibi.

Koruyucu kıyafet teknolojileri

İlgili uygulama alanı için konfor, koruma ve rahatlık arasındaki dengeyi koruyabilmesi için koruyucu kıyafetlerin çeşitli gereklilikleri karşılaması gerekir. Ayrıca birçok yıkamanın ardından denge ve esneklik garantisi de sunulmalıdır. Bunu nasıl başardığımızı buradan öğrenebilirsiniz.

Teknolojilere gidin

Kıvılcımlara karşı koruma

Sürekli kıvılcım oluşması nedeniyle metal işleri koruyucu kıyafetleri için özel zorluklar yaratan belirli koşullar oluşturur. Bu nedenle uvex, bu iş alanına özel olarak tasarlanmış, eksiksiz iş alanı koruma sistemi sunar.

uvex pro metal sistemine gidin

Standartlar ve kılavuzlar

uvex, tüm standartları ve gereklilikleri karşılamanın yanı sıra sıklıkla önerileri aşan koruyucu kıyafetler ve tek kullanımlık tulumlar üretir. Koruyucu kıyafetlerle ilgili standartları ve test prosedürleriyle ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Standartlar ve kılavuzlara gidin