Teknolojiler

İnsanları günlük işlerinde güvenli tutmaktan daha önemli hiçbir şey yoktur! Bu nedenle uvex olarak ürünlerimizi öncü teknolojilere bağlı olarak sürekli geliştirmekteyiz. Hedef: Her üründe koruma, kullanıcı konforu ve rahatlığını mümkün olan en iyi şekilde birleştirmek.

uvex gözlüklerde cam rengi

Her ışık ortamı için cam rengi çözümleri sunuyoruz. Yeni dijital cam rengi önerilerimiz, uygulamanız için mükemmel rengi bulmanıza yardımcı olur.

HEMEN deneyin!

uvex gözlük kaplamaları: Temel kaplamalar

uvex supravision sapphire
uvex supravision sapphire ile kaplanan camlar çizilmeye çok dayanıklıdır ve kimyasal maddelere karşı mükemmel dayanıklılık sunar. Nano teknoloji sayesinde özelleştirilen kaplama sistemi, yapışmama özelliğinde önemli ölçüde artış sunar ve bu nedenle temizlemesi daha kolaydır. Sulu ve yağlı kirler kolayca çıkarılabilir.

uvex supravision excellence
uvex supravision excellence kaplamalı camların iç kısmı buğulanmaya karşı korumalıdır (en az 16 saniye). Dış kısmı ise çizilmeye ve kimyasal maddelere çok dayanıklıdır. Buğulanmaya karşı koruma kalıcıdır. Ayrıca nano temizleme etkisi sayesinde camları temizlemesi özellikle kolaydır ve camlar kirlenmeye daha dayanıklıdır.

uvex supravision plus
uvex supravision plus kaplamalı camların iki tarafında da buğulanmaya karşı korumalı (en az 30 saniye), çizilmeye karşı dayanıklılık ve antistatik özellikleri bulunur. Buğulanmaya karşı koruma, birkaç kez temizlendikten sonra bile kalıcıdır.

uvex gözlük kaplamaları: Özel kaplamalar

uvex supravision extreme
uvex supravision extreme kaplamalı camların dış kısmı çizilmeye karşı dayanıklıdır ve iç kısmı kalıcı olarak buğulanmaya karşı koruyucudur. Kaplamaya nüfuz edilmediğinden buğulanma gerçekleşmez. En uygun kullanım alanı uzun süre yoğuşmaya ve yüksek seviyede kirliliğe maruz kalınan çalışma alanlarıdır.

uvex supravision variomatic
uvex supravision variomatic kaplamalı camlar 10 saniye içinde otomatik kararacak ve 30 saniye sonra aydınlanacak şekilde kendi kendine renk değiştiren filtrelerdir. Anında etkili kanıtlı uvex supravision excellence teknolojisine (içerisinde buğulanmaya karşı korumalı, dışarıda çizilmeye çok dayanıklı) sahiptir. Özellikle sık sık iç mekandan dış mekana, aydınlıktan karanlığa çıkılan alanlarda çalışma için uygundur.

uvex supravision clean
uvex supravision clean kaplamalı camlar otoklavlanabilirdir ve kimyasal maddelere dayanıklıdır. İç yüzü buğu önleyici, dış yüzü çizilmeye karşı son derece dirençli. Buğulanmaya karşı kaplama en az 10 otoklav döngüsü boyunca korunur. Kaplama, buğulanmaya karşı tamamen koruma ve maksimum görüş sunar.

uvex infradur ve uvex infradur plus
uvex infradur kaplamalı camların iki tarafı da çizilmeye karşı dayanıklıdır ve kaynak kıvılcımlarının verdiği hasarı en aza indirir. uvex infradur plus kaplamalı camların iç kısmı buğulanmaya karşı dayanıklı, dış kısmı ise çizilmeye karşı çok dayanıklıdır. Ayrıca kaynak kıvılcımlarının verdiği hasarı en aza indirir.

Yenilikçi kaplama teknolojisi: buğulanmaya karşı koruma sunan ilk otoklavlanabilir koruyucu gözlük

uvex; laboratuvarlarda, kliniklerde, temiz odalarda ve gıda üretiminde çalışan uzmanların ihtiyaçları için ilk otoklava girebilen buğu önleyici koruyucu gözlükleri geliştirmiştir. Panoramik camlı ultra ışık korumalı çerçeveli uvex CR koruyucu gözlükler, tüm uygulama alanları için ideal koruyucu gözlüktür ve tekrarlanan otoklav sterilizasyonu için özel olarak tasarlanmıştır (121°C'de 20 dakika boyunca en az 10 ila 20 kez).

uvex CR – hijyen standartlarına uyan profesyonel koruyucu gözlükler