Koruyucu baretler ve darbeye dayanıklı şapkalar

Aksesuarlar için çok sayıda çeşitli yuvalar içeren endüstriyel koruyucu baretlerden sportif darbeye dayanıklı şapkalara benzersiz baş koruması sunuyoruz. İlhamımızı doğadan aldık ve ürünlerimizi güvenliğiniz için mükemmelleştirdik.

Koruyucu baretler: ek bilgiler

Yapı alanları için inşaat kaskları, ormancılık işleri için eksiksiz set, yüksek yerlerden kurtarma operasyonlarında baş koruması veya sportif darbeye dayanıklı şapkalar gibi her amaca uygun doğru ürünü uvex'in koruyucu baret ve darbeye dayanıklı şapka yelpazesinde her zaman bulabilirsiniz. uvex olarak ürünlerimizin uygun aksesuarlarla geliştirilebileceğinden ve kullanıcının kabulünü artırmak için yüksek derecede konfor sunduğundan emin olmak için özen gösteririz.

Koruyucu baret teknolojileri

uvex'in ürettiği koruyucu baretler ve darbeye dayanıklı şapkalar üç önemli hedefi bir araya getirir: kullanıcının konforu, rahatlık ve koruma. Bunu başarmak için öncü teknolojileri nasıl kullandığımızı buradan öğrenebilirsiniz.

Teknolojilere gidin

Aksesuarlara genel bakış

Koruyucu baretinizi işinize özel gerekliliklere göre uyarlayın. Doğru aksesuarlarla her hava koşulunda, her iş için ve her zaman mükemmel şekilde hazırlıklı olursunuz.

Blog gönderisine gidin

Koruyucu baret videosu

Kişi sadece kaskı takmaktan keyif aldığında korunabileceğinden koruyucu baretler için öncelikle dikkate alınması gereken nokta maksimum kullanıcı konforudur. Bu video koruma işlevi ile kullanıcı konforunun birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu açıklar.

Videoya gidin (İngilizce)