Teknolojiler

İnsanları günlük işlerinde güvenli tutmaktan daha önemli hiçbir şey yoktur! Bu nedenle uvex olarak ürünlerimizi öncü teknolojilere bağlı olarak sürekli geliştirmekteyiz. Hedef: Her üründe koruma, kullanıcı konforu ve rahatlığını mümkün olan en iyi şekilde birleştirmek.

uvex u-cap sport

Entegre şok emici malzemelere sahip ergonomik olarak şekil verilmiş sert dış kısım güvenliği ve en iyi kullanıcı konforunu sağlar.

Petek yapılı entegre şok emici malzemeler
EN 812'ye uygun eksiksiz koruyucu işlev petek yapısına ve entegre şok emici malzemelere sahip özel olarak geliştirilmiş tasarım yoluyla üretilir.

Armadillo tasarımıyla esneklik
Armadillo tasarımı yoluyla uvex u-cap sport ekstra esnekliğe sahiptir ve farklı baş şekilleri ve boyutlarına ergonomik olarak uyum sağlar. Genişletilmiş kulak bölümü, kulaklığı kullanmayı kolaylaştırır.

Ayarlanabilir
uvex u-cap sport menteşeli cırtcırt bağlantı yoluyla başa hızlıca ve güvenli şekilde takılabilir.

uvex climazone baret havalandırması

Başınız her zaman serin kalsın: Tek tek ayarlanabilir climazone havalandırması en iyi havalandırmayı sağlar. Koruyucu baretin üç ayrı havalandırma alanı istediğiniz şekilde açılıp kapatılabilir. Havalandırma deliklerinin düzeni sıcak havanın dışarı çıkmasını sağlayarak koruyucu baretin içinde konforlu bir baş iklimi oluşturur.

Baştan ayağa yenilikçi iklim yönetimi
uvex climazone ürün sistemi baştan ayağa iklim yönetimi sunar. Bunu mümkün kılmak için uvex; araştırma, malzeme kullanımı ve ürün geliştirme alanlarındaki uzmanlığını birleştirmiştir ve tüm ürün gruplarına entegre yaklaşımla uygulanmış çalışan iklim konsepti sunan tek kişisel koruyucu ekipman üreticisidir.