Teknolojiler

İnsanları günlük işlerinde güvenli tutmaktan daha önemli hiçbir şey yoktur! Bu nedenle uvex olarak ürünlerimizi öncü teknolojilere bağlı olarak sürekli geliştirmekteyiz. Hedef: Her üründe koruma, kullanıcı konforu ve rahatlığını mümkün olan en iyi şekilde birleştirmek.

x-grip teknolojisi

Optimize edilmiş ve uvex tarafından geliştirilen poliüretan köpük karıştırma oranı, bu şekilde üretilmiş ürünlerin temas basıncını ve yeniden kullanım süresini önemli derece iyileştirir. Kulak tıkaçları tamamen silikonsuzdur. Kulak tıkacındaki X şeklindeki boşluk kullanımını kolaylaştırır. Daha az malzeme temas basıncını da en aza indirir; kulak kanalının hassas girişi nazikçe ve tamamen kapatılır.

x-cap ve x-fold teknolojisi

Köpük pedler iki bileşenden oluşur. Bu sayede kulak tıkaçları kullanılırken yerinden oynamaz. Oval şeklindeki biçim, kulak kanalının girişine benzer yapıda olduğundan çok iyi kullanıcı konforu sağlar. Hafif yapılı uvex bantlı kulak koruyucularının toplam ağırlığı 8 gramdır. uvex x-fold'un katlanabilir türünde, hakkında patent başvurusunda bulunduğumuz film menteşe bulunur.