uvex pheos serisindeki baretlerin amacı maksimum güvenlik ve rahat kullanım konforu sunmaktır. uvex pheos baretler; baret, dağcılık kaskı, siperlikli inşaat bareti veya koruyucu baret gibi farklı uygulama alanlarında çok farklı gereklilikler için üstün koruma sunar.

Bunlara ek olarak uvex pheos baret serisinin yenilikçi baş koruma çözümü, uvex kişisel koruyucu ekipmanlarınızın (KKD) ek parçalarıyla birleştirilebilirdir. Göz koruması, boyun koruyucuları, siperlikler, kulak koruması veya lambalar, özel güvenlik ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde entegre edilebilir.

uvex pheos baret serisinin geliştirilmesi sırasında en iyi uyuma ve kullanıcı konforuna odaklanılmıştır. uvex pheos kasklar bu nedenle değiştirilebilir genişlik ayarlaması için çark mandalı ile altı noktalı kumaş bant bağlantılar ve içlik kullanır. uvex pheos baretler tabii ki çok çeşitli renk ve modellerde sunulur.

uvex pheos serisi baretler her zaman en yüksek güvenlik standartlarını karşılar. Tüm kasklar EN 397 güvenlik koşullarını ve çok düşük sıcaklıklar (-30°C) ile erimiş metal sıçraması (MM) için ek gereklilikleri karşılar.

Kayda değer özel koruma özellikleri sunan çeşitli uvex pheos baretler bulunur

  • uvex pheos alpine: EN 12492'ye uygun şekilde dağcılık koruma kaskı sertifikalı
  • uvex pheos E, E-WR ve E-S-WR: EN 50365'e uygun şekilde elektrik işleri sertifikalı (1000 V AC)
  • uvex pheos ormancılık çalışanı baret seti| ormancılık baret seti: EN 166, EN 173, EN1731 ve EN352-1'e uygun şekilde ormancılık işleri için sertifikalı

uvex phoes – her durum için koruyucu baretler