Sadece yüze iyi uyan güvenlik gözlüklerini takmak keyiflidir; uvex i-3 koruyucu gözlükleri bu nedenle tasarladık. uvex i-3 koruyucu gözlükler 3 bileşenli teknolojisi sayesinde her yüze uyum sağlayarak giymeyi son derece konforlu hale getirir ve olağanüstü derecede güvenli uyum sunar. Buna rağmen uvex i-3 koruyucu gözlük serisi konu korumaya geldiğinde de taviz vermez.

uvex i-3 koruyucu gözlükler serisindeki uvex supravision excellence teknolojisi, güvenlik gözlüklerinin dışı çok yüksek seviyede çizilmeye ve kimyasal maddelere karşı dayanıklıyken içi de en az 16 saniye boyunca buğulanmayı önleyen özellikler sunar.

Bunlara ek olarak modern uvex i-3 koruyucu gözlükler, EN 166 (Kişisel Göz Koruması) ve EN 170 (UV Koruması) ya da bunların yerine EN 172 (Endüstriyel Kullanım için Güneş Parlaması Filtreleri) güvenlik koşullarını karşılar. Ayrıca koruyucu gözlükler uzun süre kullanıldıklarında bile baskı uygulamadan uyum sunar.

uvex i-3 koruyucu gözlükler serisinin temel özellikleri

  • modaya uygun, yenilikçi özellikler barındıran 3 bileşenli koruyucu gözlükler
  • %100 metalsiz
  • EN 166 (Kişisel Göz Koruması) ve EN 170 (UV Koruması) ya da bunların yerine EN 172 (Endüstriyel Kullanım için Güneş Parlaması Filtreleri) sertifikalı
  • mükemmel uyumun sağladığı güvenilir koruma: çok seviyeli yan sap eğim açısı kullanıcının gözlükleri yüze uyacak şekilde ayarlayabilmesini sağlar
  • dışta çok yüksek seviyede çizilmeye ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı (uvex supravision excellence)
  • güvenilir UV 400 koruması için güneş parlaması filtresi
  • yüksek kullanım konforu ve baskı noktalarından kaçınmak için yumuşak, ayarlanabilir burun tutacağı, yumuşak, kaymaz kulak parçaları ve metalsiz menteşeli saplar (3 bileşen teknolojisi)

uvex i-3 – uyumlu koruyucu gözlükler