uvex sportsline – Spor tarzda koruyucu ayakkabılar

İşteyken tarzdan ödün vermeyin! Yeni uvex sportsline koruyucu ayakkabı yelpazesi; işlevselliği, konforu ve stili hafif, ince ve esnek tasarım ile bir araya getirir. Depo, lojistik, otomotiv, bakım veya montaj işleri gibi hafif endüstri uygulamaları için ideal çözümdür. 

Metalsiz, nüfuza dayanıklı orta taban ve ayakkabı ucuyla uvex sportsline, hem koruma hem de çalışırken daha fazla esneklik sağlar. Ayakkabının burnundaki TPU aşınmaya dayanıklı alan, özellikle diz çökülen durumlarda yıpranmaya karşı koruyarak ürün ömrünü uzatır. uvex sportsline, kendisini çok çeşitli endüstriyel uygulama alanlarında kullanıma uygun hale getiren 35 megaohm'un altında kaçak direnci ve merdivenlerde bile her adımda güvenliği sağlayan SRC sertifikalı kayma dirençli ve hafif girintili tabanı ile ESD alanlarında da kullanıma uygundur.  

Ultra nefes alan kumaştan üretilen üst kısım ve aralıklı file astarı, mükemmel kullanıcı konforu ve dengeli bir ayak iklimi sunar. Çift katmanlı poliüretan dış taban ve topukta şok emilimi; çıkarılabilir, anti statik, havalandırma sağlayan konforlu iç tabanla birleşerek kas-iskelet sistemini korumaya yardımcı olan ve ayak hijyenini iyileştiren başarılı emilim ve nemin çekilmesini garantiliyor. Çalışırken bağcıkların açılmasını önleyen kişiye göre ayarlanabilir hızlı bağcık sistemiyle koruyucu ayakkabılar ayağa mükemmel ve güvenli şekilde uyuyor.  

uvex sportsline, EU 36 ila 48 numaralarında, üç farklı renkte sunulur ve EN 20345:2011 S1 P SRC'yi karşılar.

uvex group

uvex group, küresel olarak etkin üç şirketi çatısı altında toplar: uvex safety group, uvex sports group (uvex sports ve Alpina Sports ile) ve Filtral group (Filtral ve Primetta). uvex group, 22 ülkede 48 bağlı kuruluş tarafından temsil edilir ancak üretiminin çoğunu Almanya'da gerçekleştirmeyi tercih eder. Şirketin 2600 kişilik kuvvetli iş gücünün (2016/2017 mali yılı itibarıyla) üçte ikisi Almanya'da çalışmaktadır. uvex, bir uluslararası elit spor küresel ortağıdır ve en iyi atletlerden bazılarına ekipman sağlamaktadır. Şirketin etkinliklerinin kalbinde ilkemiz olan "önceliğimiz güvenlik" yer alır. uvex işte, sporda ve hobilerinde kişilerin güvenliğini ve korunmasını sağlayan ürünler geliştirir, üretir ve dağıtır.