uvex 2 koruyucu ayakkabılar için Plus X Award onay damgası

uvex 2 koruyucu ayakkabılar ürün yelpazesi sloganı olan "Pushing the Limits – Setting New Boundaries" ifadesini yansıtmaya devam ediyor. Plus X Award jürisi, uvex 2 ürün yelpazesine yenilik, yüksek kalite, tasarım, işlevsellik ve ergonomi alanlarında onay damgası verdi. Böylece pazarda kişisel koruyucu ekipmanlar (KKD) arasında benzersiz olan olağanüstü uvex 2 ürün konsepti arka arkaya üçüncü kez bağımsız jüriden sertifika almış oldu.

Ergonomiye odaklanma

Yeni uvex i-gonomics KKD ürün sisteminin parçası olarak uvex 2 konseptinin geliştirme odağı, çalışırken kullanıcının ergonomik prensiplere uygun şekilde kemik-kas sistemindeki zorlanmayı azaltmak üzerine kurulmuştu. Sonuç olarak uvex 2 koruyucu ayakkabı yelpazesi aşırı hafiflik, ayak için mükemmel şok emilimi ile denge ve uzun süreli giyildiğinde olağanüstü havalandırma konforuna sahiptir.

Sağlam olmasına rağmen tarz sahibi uvex 2 koruyucu ayakkabılar; enerji, taşıma ve lojistik, kimyasal madde endüstrisi, hava alanı hizmetleri, metal işleme ve yapıyla alakalı endüstriler gibi orta ve yüksek zorluklarda sektörlerdeki uygulamalar için tasarlanmıştır. Ayakkabılar ve botlarda ya yüksek teknolojili mikro fiber içeren üst malzeme (koruma sınıfı S2 SRC) ya da yüksek kaliteli deri (korum sınıfı S3 SRC) ve çift PU dış taban bulunur.

Diğer ödüller

uvex 2 koruyucu ayakkabılar, IF Gold Award 2016 ve German Design Awards 2016 Özel Aday ödülünü aldıktan sonra Plus X Award ile tekrar podyumda.

Plus X Award hakkında

25 endüstriden uzman uluslararası ve bağımsız jüri, 23 stratejik ortak ve 600'den fazla katılımcı uluslararası marka ile Plus X Award teknoloji, spor ve yaşam tarzı alanlarından en büyük yenilikçilik ödülüdür. Ödüller, yeni ve yenilikçi teknolojilere, olağanüstü tasarıma ve akıllı, kullanımı kolay çalışma sistemlerine verilir. Olağanüstü ergonomik ve ekolojik özellikler gibi kriterlerin yanı sıra, yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı Plus X Award tarafından onurlandırılan uzun süreli değere sahip ve sürdürülebilir ürünler geliştirilmesini sağlar. Yenilikçilik ödülü markaları ve ticareti güçlendirmenin yanı sıra müşterilere satın alma kararlarında destek olmak amacıyla başlatılmıştır. 2016 yılında Plus X Award on üçüncü yılını kutladı.

uvex group

uvex group, küresel olarak etkin üç şirketi çatısı altında toplar: uvex safety group, uvex sports group (uvex sports ve Alpina Sports ile) ve Filtral group (Filtral ve Primetta). uvex group, 22 ülkede 48 bağlı kuruluş tarafından temsil edilir ancak üretiminin çoğunu Almanya'da gerçekleştirmeyi tercih eder. Şirketin 2600 kişilik kuvvetli iş gücünün (2016/2017 mali yılı itibarıyla) üçte ikisi Almanya'da çalışmaktadır. uvex, bir uluslararası elit spor küresel ortağıdır ve en iyi atletlerden bazılarına ekipman sağlamaktadır. Şirketin etkinliklerinin kalbinde ilkemiz olan "önceliğimiz güvenlik" yer alır. uvex işte, sporda ve hobilerinde kişilerin güvenliğini ve korunmasını sağlayan ürünler geliştirir, üretir ve dağıtır.

uvex 2 koruyucu ayakkabı hakkında daha fazla bilgi edinin: