Yapı uzmanları için koruma: baştan ayağa

Düşen molozlar? Zemin düz değil mi? Aşındırıcı maddelerle mi çalışıyorsunuz? Havadaki tozlar? uvex çok sayıda uygulama için tepeden tırnağa optimum çözümler sunar. uvex'teki güvenlik uzmanları Yapı endüstrisinin ihtiyaçlarını anlar ve müşterilerin doğru KKD'yi seçmelerine yardımcı olmak için net öneriler sunabilir.

 

Güvenilir koruyucu baretler; her inşaat alanı için gerekli kit:

uvex pheos IES baret, uvex pheos koruyucu gözlüklerin doğrudan takılması için entegre klips içerir. Bu sistem, göz korumanızı olması gerektiği yerde tutar ve gerekirse güvenli şekilde baretin içine yerleştirilebilir.

Tüm inşaat endüstrisi uygulamaları için yenilikçi koruyucu gözlükler:

uvex pheos cx2, inşaat alanı tozuna karşı güvenilir koruma sağlar ve uzun süre kullanımda bile benzersiz konfor için ergonomik göz kalkanına sahiptir.

Yüksek inşaat gürültüsüne karşı güvenilir koruma:

Ekstra yumuşak kulaklıklar sayesinde uvex K4 çok konforludur. Dikkat çekici yüksek görünürlük sunan tasarım kullanıcının görülmesini iyileştirir.

Ekibinizin inşaat alanında görünürlüğü garanti altına alınır:

Suya çok dayanıklı uvex korumalı aktif flaşlı, yumuşak kaplamalı cekette görüş azaldığında güvenliği artırmak üzere pille çalışan ışık kılavuz sistemi bulunur.

Ekibinizin işlerine iki elle tutunabilmesi için esnek koruyucu eldivenler:

uvex phynomic XG eldiven cildinizin üzerine mükemmel oturur ve yağlı iş aletlerini kullanırken ekstra kavrama için yenilikçi kaplamaya sahiptir.

İnşaat alanı ekibinize sağlam bir temel sunmak için dayanıklı koruyucu ayakkabılar:

uvex 2, en yeni nesil metalsiz koruyucu ayakkabı burnu ile donatıldığından maksimum kullanıcı konforu sunan hafif, ultra esnek bir ayakkabıdır.