Her İşte Kavrama Kabiliyeti

TP-X®

TP-X® avuç içinin malzemesi, sıvıları emmediği için yağ ve sıvılarda mükemmel performans gösterir. Bu, daha düşük kaliteli eldivenlerin işe yaramayacağı yağlı veya ıslak koşullarda kavrayışı korumak için idealdir.

DENEME HAKKINDA BİLGİ ALIN

TP-X+®

Bu gelişmiş malzemenin yüzeyinde, zaman içinde kavrayışı artıran oluklar bulunmaktadır. TP-X®'in daha sağlam ve ağır hizmet tipi bir alternatifi olan TP-X+® avuç içi; delinme, batma ve aşınmaya karşı daha fazla direnç sağlar ve ısı direnci de sağlayabilir.

DENEME HAKKINDA BİLGİ ALIN

HexArmor Mud Grip®

PVC noktalarla kaplı sentetik deri avuç kısmı, özellikle ıslak koşullarda güçlü ve tam kavrayış sağlar. PVC noktalar yağlayıcıları uzaklaştırır, sürtünme oluşturur ve doymuş aletlerde kavrama kabiliyetini iyileştirir.

DENEME HAKKINDA BİLGİ ALIN

Buruşuk Kauçuk Lateks

Buruşuk kauçuk lateks, mükemmel kuru kavrama kabiliyeti sağlayan esnek, gözeneksiz avuç içi kaplamasıdır. İyi seviyede ıslak kavrama kabiliyeti sağlar. Ancak erken bozulmaya neden olabileceğinden, benzin gibi hidrokarbon ve organik solventlerle kullanılması önerilmez. Bu polimer, bazı kullanıcılarda alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Buruşuk kauçuk ıslandığında toza benzeyen gri bir renk alabilir ancak bu durum performansı etkilemez.

Kumlu Nitril

Kumlu nitril, iyi seviyede kuru ve ıslak kavrama kabiliyeti sağlar. Hafif olması mükemmel bir hareket serbestliği sağlar ve ayrıca yüksek aşınma direnci sunar. Solventler, kimyasallar, yağlar gibi bilinmeyen maddelere kazara temas etmek açısından iyi bir seçimdir.

Silikon Kavrama

Isıya dayanıklı reflektif silikon desenli, dayanıklı sentetik deri avuç kısmı maksimum kavrama ve hareket kabiliyeti sağlar.

PVC/Nitril Parçacık Kavrama

Birinci sınıf PVC nitril karışımı, genellikle sıvılara ve belirli kimyasallara direnç için tasarlanmış eldivenlerde kullanılır. Suya ve deterjan veya seyreltilmiş asit gibi çoğu sulu çözeltiye karşı etkili bir bariyerdir. PVC %100 sentetik olduğundan, lateks proteini içermez ve hipoalerjeniktir. Daha iyi kavrama için entegre parçacıklar.