Sertifikalar

Ürünlerimizi ve bileşenlerini bağımsız laboratuvarlar ve enstitüler tarafından sık sık teste tabi tutarız. Cilt ile kullanım rahatlığı için. Zararlı maddeler bulunmaması için. Ve çok daha fazlası için.

proDERM

Koruyucu eldivenlerimizin cilt için mükemmel kullanım rahatlığı dermatolojik olarak onaylanmıştır. Bu kalite damgasını alan koruyucu eldivenler, proDERM Institute for Applied Dermatological Research GmbH (Hamburg, Almanya) tarafından klinik yönden test edilmiştir.

proDERM çalışmaları: 11.0356-02, 11.0482-11, 13.0202-02, 15.0188-02, 15.0219-11

1994 yılından bu yana proDERM, profesyonelliği ve bilimsel uzmanlığı simgeler. Dermatolojik temas araştırması alanındaki çalışmalar, hem yenilikçi hem de bilimsel olarak yüksek yoğunlukta görülmektedir. proDERM damgasını bu kadar değerli kılan, sıkı test yaklaşımı ve yüksek minimum gereklilikleriyle birlikte bu özelliklere sahip olmasıdır.

proDERM, yoğun testlerden korkmayan yüksek kaliteli ürün üreticilerine damga sunar. Aşağıdaki uvex koruyucu eldivenler, "dermatolojik olarak onaylandı" proDERM kalite damgasını almıştır.

uvex phynomic foam
uvex phynomic x-foam HV
uvex phynomic allround
uvex phynomic wet
uvex phynomic wet plus
uvex phynomic XG
uvex phynomic pro
uvex phynomic C3
uvex phynomic ESD
uvex phynomic C5
uvex phynomic lite
uvex phynomic lite w

proDERM, el koruyucu ürünlerin cilde uygunluğunu farklı ve bağımsız çalışmalarla inceledi. Ürünlerin tahriş etme potansiyeli öncelikle 32 kişide 3 x 24 sa yama testiyle incelendi ve dermatolojik olarak değerlendirildi. Bundan sonraki kullanım testinde 20 kişi, test ürünlerini gündelik profesyonel yaşamlarında 2 hafta boyunca, günde 8 saat süreyle kullandılar. Son olarak ilgili cilt alanları bir doktor tarafından muayene edildi.

İki çalışmada da ürünler cilde yüksek derecede uygunluk gösterdi. Bu özellikleri artık proDERM kalite damgasıyla onaylanmıştır.

proDERM hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

proDERM sertifikası alan uvex koruyucu eldivenler