UVEX SAFETY GmbH & CO. KG dijital sanat eserlerinin kullanımına dair hüküm ve koşullar

Gizlilik ilkesi

uvex medya veri tabanındaki dosyaların (logolar, ürün ve promosyon görüntüleri, şablonlar vb.) kullanımına sadece ticari ve basın ortakları ile ajansları tarafından reklam etkinlikleri için kullanım kapsamında izin verilir ve bu kullanım, UVEX SAFETY GmbH & Co. KG ile çalışma süresiyle sınırlandırılmıştır. Logoların, şablonların ve ürün ile promosyon görüntülerinin siyah-beyaz hale getirilmesi dışında dosyaların düzenlenmesi, yeniden tasarlanması veya başka bir şekilde değiştirilmesine izin verilmez. Bu kullanım koşulları dışındaki tüm kullanımlar yasaktır. UVEX SAFETY GmbH & Co. KG bu koşulların ihlal edildiği durumlarda uvex medya veri tabanı içeriğinin kullanımına dair yetkiyi çekme hakkını saklı tutar.

uvex safety medya veri tabanındaki ürün bilgilerimizin ve görüntülerimizin doğruluğundan emin olmak üzere mümkün olan her eylem gerçekleştirilmiş olsa da uvex safety medya veri tabanında makale bilgilerinde ve yayınlanan ilgili görsellerde teknik veya tipografik hatalar olabilir. UVEX SAFETY GmbH & Co. KG, sadece küçük miktarda görev ihlaline işaret eden bu gibi hatalar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. UVEX SAFETY GmbH & Co. KG istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İndirme işlemi kullanıcının riske dayalı kendi sorumluluğu altında gerçekleşir.

Kullanım ücretleri/yetkilendirmesi

Burada sunulan veriler, görüntüler ve kopyalar ücretsiz olarak indirilebilir ve uvex'le ilgili reklam süreçlerinde kullanılabilir. uvex medya veri tabanındaki verilerin, görüntülerin veya kopyanın kullanılması her zaman uvex tarafından yetkilendirilmelidir. Bu amaçla lütfen improof@uvex.de adresine önerilen kullanımı belirterek (ör. "Ürün kataloğu veya "Ticari basın reklamı") tasarımı/düzeni içeren bir PDF gönderin. Yetkilendirmemizi veya düzeltme talimatlarımızı 24 saat içinde alırsınız.

Ticari marka hakları

UVEX SAFETY GmbH & Co. KG web sitesinde kullanılan tüm ticari markalar UVEX SAFETY GmbH & Co. KG'ye kayıtlıdır. Üçüncü tarafların, herhangi bir ticari markayı veya logoyu UVEX SAFETY GmbH & Co. KG'nin açık izni olmadan kullanması yasaktır.

Verilerinizi yönetme şeklimiz

Kişisel verilerinizi çok dikkatli şekilde yönetmek sorumluluğumuzdur. Bize doğrudan veya dolaylı olarak sağladığınız veriler bizim için önem taşır. UVEX SAFETY GmbH & Co. KG, ilgili yasal normların koşullarına katı bir biçimde uyar. Müşteri veya potansiyel müşteri bilgilerini satmayız ve kişisel haklarınızı herhangi bir şekilde ihlal etmeyiz.

Güvenlik

Verilerinizin bize internet yoluyla aktarılması sadece tarayıcınızın durum çubuğunun altındaki asma kilit simgesi kapalıysa ve adres satırı "https://" ile başlıyorsa güvenlidir. Belirli veriler için bu prosedürü kullanma hakkını saklı tutarız. Veri aktarımı, 128 bir şifrelemeli bağlantıda güvenli yuva katmanı (SSL) protokolü yoluyla yetkisiz erişimden güvenilir şekilde korunur. Bu seçenek etkin değilse bize internet üzerinden e-posta gibi uygulamalar yoluyla daha fazla kişisel bilgi iletmeden önce bunu göz önünde bulundurun.

Rıza

Kendiniz hakkında bilgi girdiğinizde Bundesdatenschutzgesetz (Alman Federal Veri Koruma Yasası) uyarınca bize bu verileri kaydetme ve kullanma hakkı sunmuş olursunuz. Bu kişisel olarak tanınabilir bilgiler Group içerisinde gizli bilgi olarak görülür. Rızanızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz; bu durumda kişisel olarak tanınabilir bilgileriniz silinir.

İstisnalar

Web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde aldığımız ve kaydettiğimiz bilgiler sadece UVEX SAFETY GmbH & Co. KG tarafından kullanılır. Bu bilgiler, cezai suç oluşturan veya web sitelerimizin doğru şekilde çalışmasını önlemeye ya da kötüye etkilemeye çalışan saldırılara karşı korunmak dışında kişisel tanımlama amaçları için kullanılmaz. Web sitelerimizin tasarımını geliştirmek için web sitelerimizin kullanımına dair profil bilgileri oluştururuz ancak bu bilgiler kullanıcılar veya bireysel kullanıcı davranışı hakkında değildir!

Verinizin bize ulaşma şekli

İnternette bir şey arıyorsunuz veya sadece aradığınızı bulmak istiyorsunuz. Aradığınız şeyi web sitelerimizden birinde sunuyor olabiliriz. Bu türde görüşmenin kişisel iletişim olmadan mümkün olması için bilgi (veri) alışverişi gereklidir. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız veya soracak sorularınız olabileceğini düşünüyorsanız bunlarla ilgili bilgiler sunar ve sorularınızı yanıtlarız. Sadece internet üzerinde çeşitli verilerin aktarımı yoluyla birbirimizi doğru anlayıp anlamadığımızı, işlem gerçekleştirmemiz gerekip gerekmediğini veya iş ilişkileri üzerinde anlaşıp anlaşamadığımızı elektronik olarak belirleyebiliriz.

Tanımlama Bilgileri

Tanımlama bilgilerini, internet kullanımını ve iletişimi hem sizin hem de bizim için basitleştirmek amacıyla kullanabiliriz. İsterseniz web tarayıcınızda tüm tanımlama bilgilerini engelleyebilir veya kaydedilmesine izin verilip verilmeyeceğine her biri için istem yoluyla karar verebilirsiniz. Tanımlama bilgileri küçük metin zincirleridir (maksimum boyut: 4 KB). Çevrimiçi sağlayıcının kullanıcı ve kullanıcının bilgisayarı hakkında bilgi depolamasını mümkün kılarlar. Bu geçici depolama olmazsa bazı durumlarda önceden yapılan girişlerin tekrar yapılması gerekir. Bilgi başka bir amaç doğrultusunda ya da kullanıcının menfaatinin aksine kullanılmaz ve üçüncü taraflara aktarılmaz. Tanımlama bilgisi sadece sunucu tarafından sağlanan ve/veya istem doğrultusunda kullanıcının sunduğu verileri içerir. Tanımlama bilgisinin yapısı etki alanı, yol, son kullanma tarihi, tanımlama bilgisi adı ve tanımlama bilgisi değerini içerir. Tanımlama bilgisi sabit sürücüyü tarayamaz. Tanımlama bilgisi virüs aktaramaz veya çalıştıramaz (mevcut bilgiye göre; sadece ASCII metni kullanıldığı için).

Güvenlik bilgileri

Telif hakkı

UVEX SAFETY GmbH & Co. KG web sitelerindeki bilgiler telif hakkıyla korunur. Sadece önceden UVEX SAFETY GmbH & Co. KG'nin izni alınarak gerçekleştirildiğinde bu sitelere bağlantı verilmesine izin verilir.

İndirmeler

Program indirmeleri kullanıcının riske dayalı kendi sorumluluğu altında gerçekleşir. uvex safety indirme alanındaki yazılımların yüklenmesi veya kullanılmasından kaynaklanan kayıp ya da hasar için yasal izinler kapsamında sorumluluk kabul etmez. Bununla birlikte mevcut virüs kontrolü, bilgisayar virüsleri nedeniyle kayıp, hasar veya bozulma yükümlülüğü yasal düzenlemelerin kapsamına dahil edilmemiştir.

Sorumluluk Reddi

Web sitelerimizdeki bilgiler çok dikkatli bir şekilde toplanmıştır. Ancak uvex safety, sağlanan bilginin özel amaçlar için uygunluğuna veya eksiksizliğine dair ifade ya da garanti sunmaz. Web sitelerindeki içeriğin kullanımı tamamen kullanıcının riske dayalı kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı tarafından uvex safety'ye karşı sunulan tazminat talepleri, yasal koşullardan bağımsız olarak şu durumlarla sınırlandırılmıştır: uvex safety tarafından suç oluşturan sözleşme ihlali, suç oluşturan hayati risk, uzuv veya sağlık hasarı ve bilerek ya da ağır ihmal ile görev ihlali.

uvex safety, burada uvex safety ana sayfasından erişilebilen bağlantılı sitelerin hepsiyle arasına mesafe koyar. Bu kendi web sitesine ve misafir defterleri, tartışma forumları ve posta listelerindeki harici bağlantılar için yerleştirilmiş tüm bağlantıları veya çapraz başvuruları kapsar. Yasa dışı, yanlış veya eksik içerik ile özellikler sağlanan bilgilerin kullanımı veya kullanılmaması nedeniyle ortaya çıkan kayıp ve hasarlar için sadece ilgili yayınlara bağlantı yoluyla referans veren taraf olarak uvex safety değil, tamamen çapraz başvurunun veya bağlantının yönlendirdiği sitenin sağlayıcısı sorumludur.