Bizden daha fazla, sizin için daha iyi!

uvex, 95 yıldır üretim yeri olarak Almanya'ya sadık kalmıştır. Göz koruyucu ve el koruyucu ürün gruplarıyla uvex, Almanya ve Avrupa'da üretime devam eden en büyük üreticiler arasında yer alıyor. Küresel kaynak sıkıntıları ve sınırlı taşıma kapasitelerinin söz konusu olduğu zamanlarda, bu konum avantajı, ürünlerin stok durumu ve teslimi açısından çok önemlidir.


Bunun sizin için anlamı

Yüksek stok seviyesi

Son yıllardaki gelişmeler küresel tedarik zincirlerinin yalnızca avantajlarını değil, aynı zamanda risklerini de öne çıkardı. "Almanya üretimi" ürünlerimiz, uluslararası tedarik kaynaklarında sıkıntı yaşanan zamanlarda bile mevcuttur.

Yerel

Yurt dışından iadeli nakliyeye kıyasla, ürünlerinizi size ulaştırmak için daha az zaman, kapasite ve bürokratik işlem gerekir. Sizin için bu, daha hızlı ve daha esnek teslimat seçenekleri anlamına gelir ve elbette şahsen ziyaret seçeneği de vardır.

Maksimum kalite

Sürdürülebilirlikten dayanıklılığa: "Almanya üretimi" ürünlerimizin en yüksek standartlarda üretilip denetlendiğinden emin olabilirsiniz.

Uzak kuzey diyarında uzmanlık ve sürdürülebilirlik

Merkezi Lüneburg'da bulunan uvex safety gloves, uvex safety group'un el korumasına ilişkin uzmanlık ve teknoloji merkezidir. Şirket, el koruma çözümlerinin üretiminde kullanılan yüksek teknolojik standartlarıyla etkileyici olmakla kalmıyor, aynı zamanda üretici ile kullanıcı arasındaki mesafelerin de kısalmasını sağlıyor.

Ürünlerin Öne Çıkan Özellikleri

Yenilik: Bavyera'dan dünyaya

Fürth, Bavyera'daki genel merkezimizde bulunan uvex safety group, reçeteli koruyucu gözlükler ve lazer koruyucu gözlüklere dair ürün bilgilerini bir araya getirerek göz koruma açısından dünyada eşi olmayan bir uzmanlık merkezi oluşturmuştur.

Ürünlerin Öne Çıkan Özellikleri

Koruyucu Gözlükler

Eldivenler

Bizimle iletişime geçin!

ciletişim formu

uvex kataloğu

şimdi indirin (PDF)

Eldiven ve koruyucu gözlük konusunda uzmanlık

blog'a git