İşitme koruması

Gürültüye maruz kalmanın işitmemize etkisi çoğunlukla yanlış değerlendiriliyor. KKD düzenlemesi (AB) 2016/425'in geri döndürülemez sağlık risklerine gürültüyü dahil etmesinin bir nedeni var. Geniş kulak tıkacı, bantlı kulak koruyucuları ve kulaklıklar yelpazemiz sayesinde her zaman güvende kalırsınız.  

İşitme koruması: ek bilgiler

Gürültü sebebiyle işitme kaybı, uzun süredir en sık karşılaşılan iş yeri risklerinden biri olarak tanınıyor. Gürültünün işitmeye aşamalı ve acısız şekilde hasar vermesi zorlu bir durum yaratıyor. Bu nedenle, tüm durumlar ve tüm ses seviyeleri için konuşma ve sinyal algılamayı mümkün kılan işitme korumaları geliştiriyoruz. Peki sizin için doğru işitme korumasının hangisi olduğunu nasıl öğrenebilirsiniz?

İşitme koruması önerileri

Çalışma alanınız için uygun işitme korumasını belirlemek üzere çevrimiçi uvex işitme koruması çarkımızı deneyebilirsiniz. Çalışma alanınızın ses seviyesine dayanarak uygun işitme koruması seviyesini gösterir.

İşitme koruması çarkına gidin

Uyarlanmış işitme koruması

Her bir kulak kanalı farklı bir şekle ve boyuta sahiptir; parmak izi kadar benzersizdir! En iyi kullanıcı konforuna ve kabulüne değer veren herkes, bireysel olarak uyarlanmış otoplasti ürünlerinin avantajlarına inanır.

Otoplastiye gidin