Çalışma sağlığı – bireysel olarak tasarlanan KKD

Bireysel sağlık ihtiyaçları olan insanların kişisel koruyucu ekipman için çok özel gereklilikleri vardır. Ortaklarımızla birlikte mükemmel uyum için doğru çözümleri sağlamak üzere bu gereklilikleri numaralı koruyucu gözlükler, otoplasti ürünleri ve ortopedik koruyucu ayakkabılar ile karşılıyoruz.

Kişisel koruyucu ekipmanlar: ek bilgiler

Özelleştirilmiş koruyucu gözlük, işitme koruması veya koruyucu ayakkabı gibi belirli bir uygulama düşünülerek tasarlanmış KKD'ye yatırım yapmak, kişisel koruyucu ekipmanın kullanıcıya mükemmel şekilde uymasını ve en iyi kullanıcı konforunu sağlamasını garantiler. Bu sayede, kullanıcılar ürünü kullanmaktan aktif şekilde zevk alır. Bunlara ek olarak geniş ayaklar için yüksek seviyede konfor sağlayan veya diyabet gibi tıbbi sorunlar için ayakkabılar gibi bireysel ihtiyaçları da karşılıyoruz. uvex KKD'si uzman optimetri, ortopedi uzmanları ve yetkili diğer uzmanlarla birlikte çalışarak çalışanlarınızın gerekliliklerine uyarlanmıştır.

uvex motion 3XL

Buradan, benzersiz şekli ve yüksek korumalı ucuyla çeşitli bireysel sorunlara doğru çözüm sunan uvex motion 3XL koruyucu ayakkabılar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Hem ayakkabı hem bot olarak sunulur.

uvex motion 3XL koruyucu ayakkabılara gidin

uvex RX iPad uygulaması

Bu sanal danışma aracı, numaralı gözlük gerektiren koruyucu gözlük kullanıcılarının mükemmel ürünü bulmalarına yardımcı olur. Başka özelliklerinin yanında iPad uygulaması, çeşitli filtrelerin ve cam türlerinin etkilerini gösterir ve yeni koruyucu gözlüklerinizin ne kadar dayanıklı olduğunu açıklar.

Doğrudan iTunes indirme sayfasına

Ortopedik siparişler

Sağlık sebepleriyle ortopedik koruyucu ayakkabı kullanması gereken çalışanların, koruyucu ayakkabıların tam bir birim olarak sertifikalandırılmaları gerektiğinden ve değişiklikler botun/ayakkabının performansını etkileyebileceğinden tabanları kendi ortopedik tabanlarıyla değiştirmelerine izin verilmez. Ortopedik koruyucu ayakkabılar mevcut olduğundan iş verenler uygun ürünleri sağlamalıdır.

Ortopedik siparişlere gidin