Open/Close Menu

Felsefe

Orta ölçekli bir şirket olarak gün geçtikçe küreselleşen bir piyasada rekabet etmek zorundayız. Dış etkenler bu sektörde rekabet eden bütün şirketlere hep aynı olduğuna göre, başarıyı kesinlikle markanın kendisi getirmektedir. Öyleyse markayı tam olarak idrak etmemiz ve aktif olarak yaşamamız ve markanın temsil ettiklerini idrak etmenizi sağlamamız hayati önemi haizdir. Bu vizyon bizim nihai hedefimiz ve motivasyonumuzdur. Vizyonumuz hem çalışanlarımıza, hem de sizlere ve markayla ilişkili olan herkese inanabilecekleri ve kendilerini ait hissedebilecekleri bir şey vermektir.

Vizyon

uvex olarak biz yenileşim liderleri arasında olmayı, dünya çapında değer-odaklı büyüme gerçekleştirmeyi ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda ve sektörel pazarda madalya kürsüsüne çıkmayı istiyoruz! Yenileşim değer katar!

Misyon

uvex markası sorumluluğumuzdur. "İnsanları koruyoruz" felsefesi düsturumuzdur. İşte bu düsturla insanları çalışırken, spor yaparken ve eğlenirken koruyacak ürünler ve hizmetler tasarlıyor, imal ediyor ve dağıtıyoruz.