Open/Close Menu

uvex malı

 

Kalite: uvex'in lider olmasının 10 nedeni

uvex bir imalatçıdır. Kişisel koruyucu ekipman tasarımı ve üretimindeki onlarca yıllık engin deneyimimiz sayesinde müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor ve gerçek bir katma değer yaratıyoruz. Dünyanın dört bir tarafından müşterilerimiz, hem kalite açısından en üst standartları haiz hem de son derece gelişkin uzmanlığımızın mahsulü olan ürün ve hizmetlerimize gönül rahatlığıyla güvenmektedir.  Bu güvenin omuzlarımıza yüklediği sorumluluk bilinciyle kalite sözümüzün gereğini tek bir an bile aklımızdan çıkarmıyoruz.

KALİTE YÖNETİMİ

uvex'e ait bütün imalat tesislerinde kullanılan işlem ve süreçler, ISO 9001:2008 uygunluk sertifikasına sahiptir ve bu uygunluk her yıl TÜV Süd tarafından denetlenmektedir.

ZARARLI MADDELERE HAYIR

uvex, REACH Regulation (Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Yönetmeliği) kapsamında bulunan hiçbir zararlı maddeyi kullanmadığı gibi, bunun haricinde kendi belirlediği listedeki zararlı maddeleri de kullanmaz.

SOSYAL STANDART

uvex, bütün imalat tesislerinde uvex group sosyal standartlarına tavizsiz bağlıdır ve ayrıca tedarik zincirinin her aşamasında da bu ilkelere bağlı kalınmasını temin eder.

İŞ, İNSAN DEMEK

uvex düzenli hizmet içi ve mesleki eğitimlerle çalışanlarının kendi ilgi alanlarında uzmanlıklarını her daim artırmalarını sağlar.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

uvex bütün imalat tesislerinde her daim sürdürülebilir üretim yapma azim ve gayreti içindedir. Buna göre kaynakları sorumlu kullanıyor ve atıklarımızı mümkün olabilecek en asgari düzeyde tutuyoruz. 

NORMLAR

uvex kişisel koruyucu ekipmanlarla ilgili bütün normların gereklerini yerine getirir. Üretim süreçleri düzenli olarak denetlenir.

UZMANLIĞIMIZI TEST EDİYORUZ

uvex, ürün kalitesinde istikrarı yakalamak amacıyla üretim tesislerinde kendi test laboratuarlarını kurmuştur. Bu alanda önde gelen harici kuruluşlarla kurulan sıkı işbirliği sayesinde test yöntem ve standartlarımızı sürekli geliştirmekteyiz.

UZMANLIK AĞI

uvex, ara ürünlerin imalatı ve hammadde temini için seçtiği stratejik ortaklarla uzun soluklu iş birliktelikleri tesis etmiştir. uvex'in sahada çalışan personeli yüksek kalite taleplerinin karşılanmasını temin eder.

İNSANLARI KORUYORUZ

uvex, bütün imalat tesislerinde en üst düzey güvenlik standartlarına uygun faaliyet gösterir ve OHRIS/LV 21 iş güvenliği yönetimi sistemi uygunluk sertifikası sahibidir.

YENİLEŞİM SÜRECİ

uvex kapsamlı bir ürün yaratım sürecine sahiptir. Sistematik yenileşim süreci sayesinde değer zincirinin başından sonuna kadar en üst seviyede yenileşim ve kalite, güvence altına alınır.