Open/Close Menu

Asrın markası

uvex – istisnai bir ortak

uvex her türlü karşılaştırmaya vardır

İşimiz açısından en büyük övünç kaynağımız, müşterilerimizin memnuniyetidir.  Başta yenileşim gücü ve ürün tasarımı ödülü olmak üzere uvex'in son yıllarda kazandığı sayısız ödül ve birincilikten de elbette gurur duyuyoruz.

Yenileşim liderliği konumumuzu, Federal Başbakanın hamiliğinde yürütülen federal teşvik girişimi "Fikirler Diyarı - Almanya" [Germany – Land of Ideas] ödülüyle iyice pekiştirdik. uvex, Deutsche Standards (Alman standartları) tarafından bütün bir ürün kategorisini temsilen kayak gözlükleriyle "Asrın Markası" seçilmiştir. uvex, Almanya'nın en yenileşimci küçük ve orta ölçekli şirketlerden birisi olarak yükselmiş ve birçok kez TOP 100 (EN İYİ 100) kalite mührüyle ödüllendirilmiştir.  Şu kategorilerde alınan ödüller de bu kapsamda sayılabilir: genel anlamda "Yılın yenileşimcisi" (2013) olmanın yanında "Pazarlama yenileşimi" (2009) ve "Yenileşimci süreçler ve kuruluş" (2011).

"iF ürün tasarımı ödülü", "Red Dot Tasarım Ödülü" ve "Alman Tasarım Ödülü" gibi aldığımız prestijli ödüller, ürünlerimizin işlevsel açıdan çok iyi olmasının yanında, şekil ve tasarım açısından da en üst düzey taleplere yanıt verebildiğinin ve sadece kullanım açısından değil görünüm açısından da çok iyi olduğunun kanıtıdır. 

Ürünlerimiz hakkında tarafsız değerlendirmeleri öğrenebilmek ve rakiplerimizin ürünleriyle yapılan doğrudan karşılaştırmalarda ne durumda olduklarını görebilmek amacıyla, gelecekte de bu tip yarışmalara ve karşılaştırma projelerine katılmaya devam edeceğiz.

2016

2015

2014

2013

2012