Open/Close Menu

uvex koruyucu eldivenler - Yenileşimi Yaşayın!

  • uvex koruyucu eldiven özellikleri

    uvex eldiven ürün yelpazesinde, ellerin mekanik ya da kimyasal risk altında olduğu çok çeşitli uygulama ve kullanıma uygun, premium kalite destekli ve desteksiz koruyucu eldivenler ile dokuma koruyucu eldivenler bulunmaktadır. Bu her iki türün de kaplamalı ve kaplamasız modelleri mevcuttur. Eldivende çok geniş bir standart ürün yelpazesinin yanında, uvex el koruma uzmanlık merkezi, endüstriyel koruyucu eldivenler ve kimyasal koruyucu eldivenler için müşteriye göre oluşturulmuş özel çözümler geliştirmeye ve oluşturmaya da odaklanmaktadır. uvex aynı zamanda çok çeşitli deri iş eldivenleri ve kullan-at koruyucu eldivenleri de üretmektedir.


Bütün uvex el koruma teknolojileri, korumaya, rahatlığa ve sağlığa odaklıdır. Lüneburg merkezli araştırma-geliştirme merkezi sürekli olarak yeni koruyucu eldiven yenileşimleri ve yeni Hizmetler üzerine çalışmaktadır. Devamı

Lüneburg'da (Almanya) yerleşik UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG, uvex safety group'un güvenlik eldivenleri uzmanlık merkezidir. Lüneburg tesisimizde yaptığımız üretimle, Almanya'daki son kullanıcı müşterilerimize teslimat sürelerini kısaltıyor ve böylece maliyet ve çevre açısından olumlu sonuçlar elde ediyoruz. Devamı

Yenileşim lideri olarak biz, müşterilerimize teklif ettiğimiz ürün ve hizmetlerimizin üzerine titizlikle eğiliyoruz. uvex Kimyasal Uzman Sistemi (CES), uzmanlar için uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Dünyanın her yerinden, her an erişilebilir. Bu çevrimiçi araç, işiniz açısından güvenlik eldiveni çözümlerini kapsamlı olarak analiz ve optimize etmenizde size yardımcı olur.


  • UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG kendisini geliştirerek, dünyanın önde gelen ve en yenileşimci koruyucu eldiven imalatçılarından birisi oldu.

  • Ellerinizi koruyun! uvex akademi el koruma seminerleri.
    uvex akademi

  • 3 kademeli hassasiyet - yeni uvex phynomic koruyucu eldivenleri
    phynomic FOAM