Open/Close Menu

Künye

Yayımcı

UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH
Würzburger Str. 181 - 189
90766 Fürth
Germany
Telefon +49 (0)911 97 36 - 0
Fak       +49 (0)911 97 36 - 1760
e-posta: safety@uvex.de

Genel Merkez: Fürth
Amtsgericht Fürth HRB399
Ust.-Id.-Nr. DE 132 756 048

Yönetim Kurulu
Stefan Brück (CEO)
Martin Leusmann
Stefan Wehner

 

 

UVEX ARBEITSSCHUTZ GMBH

TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU

Teşvikiye Cad. İkbal Ticaret

Merkezi No:17 Kat:3 D:15

ŞİŞLİ/İSTANBUL

Tel.: +90 530 613 9100

uvex-safety.com.tr

 

 

Yasal açıklama

İnternet sitemizi kullanmanız ve şirketimizle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi uvex'i memnun etmektedir. Burada sizden kişisel bilgilerinizi vermeniz istenmektedir. Bu sorulara yanıt vermek isteğe bağlıdır.


Bu web sitesinde uvex tarafından alınan bütün kişisel bilgiler bireysel destek, ürünler hakkında bilgi gönderme ve hizmet teklifleri sunma gibi yalnız belirli bazı amaçlarla kaydedilecek, işlenecek ve sadece uvex group bünyesindeki şirketlerle paylaşılacaktır. uvex, kişisel bilgilerinizin yürürlükteki veri koruma yasalarına uygun olarak kesin bir gizlilik içerisinde kullanılacağı konusunda güvence vermektedir.

Telif hakkı

Tüm hakları saklıdır. uvex web sitelerinde yer alan metinler, görüntüler, grafikler, sesler, animasyonlar ve videolar ile bunlar için yapılan talepler telif hakkı ve yürürlükteki diğer koruma mevzuatına tabidir. Bu web sitelerinin içerikleri, yetki alınmaksızın ticari amaçlarla çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve değiştirilemez.

Markalar

Aksi belirtilmediği sürece uvex web sitelerinde yer alan markalar yasal koruma altındadır. Bu hüküm bilhassa uvex markaları, ürün adları, kurumsal logolar ve amblemler için geçerlidir.

Güvence muafiyeti

Bu web sitesi büyük bir itina ile hazırlanmıştır. Yine de uvex burada yer alan bilgiler için güvence verememektedir. uvex, bizzat kendisinin kasıtlı ya da ağır ihmali sonucu oluşmuş olanlar haricinde, doğrudan ya da dolaylı olarak bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan zararların yükümlülüğünü hiçbir şekilde kabul etmemektedir.


1) Aşağıdaki 2). madde hükümlerine tabi olmak kaydıyla, geçerli mevzuata bakılmaksızın, bizim, yasal temsilcilerimizin ya da aracılarımızın hafif kusurlarından kaynaklanan yükümlülük ihlallerine karşı hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Hafif kusurlardan kaynaklı önemli sorumlulukların ihlali durumunda, sorumluluğumuz sadece genel olarak öngörülebilir zararlarla sınırlı olacaktır.

2) Yukarıda anılan muafiyetler ve sınırlamalar, yaralanma, sağlığın bozulması ve can kaybı durumları ile kusursuz sorumluluk halleri için geçerli değildir.

Lisans uygulaması yoktur

uvex, sizlere kendisini yenileşimci ve bilgilendirici bir web sitesi ile takdim etmeyi amaçlamaktadır. Web sitemizin ilginizi çekmesini temenni ederiz. Patentler, markalar ve fikri mülkiyet hakları gibi burada yer alan fikri mülkiyetler koruma altındadır. Ne uvex ne de herhangi bir üçüncü şahıs fikri mülkiyet kullanım lisansı vermemektedir.

İnternet ajansı

Plan.Net Pulse GmbH
www.plan-net.com